Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit javasolnátok, van jó megoldás?

Figyelt kérdés

29 éves férfi vagyok, imádom a párom, minden szempontból tökéletes, megértő társ, a szex is jó, csak neki sokkal kisebb az étvágya. Nekem minden nap lenne idényem, neki meg elég a maximum heti 1-2, és amióta megszületett az egyéves babánk még kevesebb kedve meg energiája van, amit meg is értek.

Tudom, önzőség részemről, de én félek, hogy hosszútávon ezt nehezen bírom. Beszéltünk erről többször, néha félig viccesen megjegyzi, hogy tartsak szeretőt, meg hogy lehet megbocsátaná, máskor meg azt mondja, egyből kidobna, ha megtudná.

Nem mondom, hogy soha nem gondoltam még rá,és ezt ő is tudja, de nem akarok neki fájdalmat okozni, elveszíteni pedig őt és a családunkat végképp nem szeretném. Másrészről viszont ismerem magam, és nehezen fogom így bírni évekig, főleg ennyire fiatalon.

Aki járt már hasonló cipőben, mit tudna javasolni?


2015. dec. 9. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Segíts neki sokat a háztartásban, a gyerek körül - a szex az agyban dől el, ha még az motoszkál a fejében, mennyi teendő van, akkor tuti nem a szex lesz az első....

Legyél nagyon empatikus, ha szeret "csak úgy" odabújni, akkor hagyd, öleld át, anélkül, hogy érezné, ezért szexet akarsz cserébe....Saját tapasztalat!!! Nekem ez nagyon hiányzott, a kedveskedés, figyelmesség, hiszen én is figyeltem rá, tiszta ruha, tiszta lakás, kaja, minden, tehát szerintem joggal várhattam volna el némi segítséget. Ha már odabújhat Hozzád, lehet, egyből meg is jön a kedve?! :-)

2015. dec. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%

A masztizás kapcsolatban/házasságban sem rossz ötlet. Jó lenne közben, ha a fürdőszobának lenne kulcsos ajtója, hogy ne legyenek felesleges félreértések.

Ha tudnám, hogy a párom ilyen, akkor biztos készítenék neki egy időre pár szexis fotót magamról, amelyet egy közösen megbeszélt helyen találna a fürdőben ;) De persze a gyakori szexet tőlem is megkapná tutti.

2015. dec. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy az 1-essel is teljesen egyetértek, a figyelmesség, a sok ölelés is fontos.
2015. dec. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Perfectrush ***** válasza:
92%

Barátom, ezt a kérdést így, ilyen formában először neki kellett volna feltenned. :D

Mondd el neki a problémádat, ahogy itt leírtad az teljesen korrekt módon van megfogalmazva.


Hiába adna itt bárki, bármilyen tanácsot, mert a párod csak te ismered és csak te tudsz vele beszélni. Ha itt írna valaki valamit, az nem garantált, hogy a te kapcsolatodban is ugyanúgy működni fog.


Viszont szerintem mindenképp próbáld meg az első hozzászóló tanácsát is a gyakorlatba ültetni, de esélyes, hogy ennek ellenére sem lesz nagyobb étvágya.

Ha más nem, esetleg köss kompromisszumot.

Mondjuk, hogyha a konkrét szex nem is megy neki olyan sűrűn, akkor nyilván nem lehet erőltetni, viszont megkérheted, hogy jó lenne, ha legalább kézimunkával vagy valamivel tudná pótolni a dolgot.


Mindenképp mondd el neki, hogy neked nagyobb étvágyad van ilyen téren és nem szeretőt akarsz, hanem az ő "törődését" érezni.

Hajrá!


F

2015. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Többször is beszéltünk már erről, kellően őszintén. És tudja azt is, hogy a megcsalás is eszembe jutott már. Az a baj, hogy ismerem, és lehet, hogy még el is nézné talán, de szerintem a bizalom és szeretet ami most van már nem lenne ugyanolyan. De az is eszembe jutott már, hogy lehet még jót is tenne. A masztizás meg jó dolog, de nem ugyanaz :)
2015. dec. 9. 11:37
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk van most hasonló szitu, csak ebben a történetben lány létemre nekem lenne nagyobb étvágyam. :) A barátomnak ideális esetben elég a heti 1-2 alkalom, míg én szívesen vennék ennél valamivel több hancúrozást is, de elfogadtam, hogy ő ilyen. Nem tudom, neked sikerülne-e, mert nyilván mindenki más, de én egy idő után alkalmazkodtam a páromhoz és most már én is teljesen beálltam erre a heti 1-2 alkalomra. Ha mégis lenne kedvem ennél többre, vagy megpróbálom "elcsábítani", vagy pedig... nos, nekem is van kezem, ha érted, mire gondolok. :D ;)

Nagyon szeretem a páromat és csak ezért biztosan nem hagynám el, pláne nem tartanék szeretetőt (a legnagyobb aljasság szerintem a világon, komolyan, nincs ennél gerinctelenebb dolog, mint megcsalni azt a személyt, akit állítólag "szeretsz"), akkor már az is egyenesebb, ha elválnak útjaitok. De tényleg megéri eldobni a párodat csak a kevés szex miatt? Ha erre igen a válasz, akkor tedd fel magadnak a kérdést, hogy szeretted őt valaha is?

Mert ha egyébként minden más téren jól működik a kapcsolatotok, akkor én nem hiszem, hogy pusztán a szex ér annyit, hogy csak ezért felrúgjon az ember egy máskülönben teljesen jó kapcsolatot (pláne, ha már gyerek is van).


Azért az élet nem csak a szexről szól és nekem ez a mentalitás is fura egy kicsit, hogy azt írod "nehezen fogom így bírni évekig, főleg ennyire fiatalon"... Mit kell ezen bírni, de komolyan? :D Ez azért nem olyasmi, mint hogy az embernek szüksége van vízre, mert ha 3 napig nem iszik, akkor nem bírja tovább és szomjan hal. Érted, azért ez nem olyan létszükséglet, mint az evés, az ivás vagy az alvás, hogy nem lehet nélküle bírni. Ott van a kezed, ha valóban nem bírod. De nem ösztönlény vagy, hanem ember, csak meg tudod érteni, hogy a párod egy pici kisgyerekkel és a teljes háztartással a nyakában nem képes minden nap lepedőakrobatikázni veled.


Jól írta az első válaszoló: segíts be neki a házimunkába és a gyereknevelésbe. Figyeld meg, utána neked se lesz már energiád a minden napos szexhez. :D De most komolyan. :) Segíts neki, ne csak igények legyenek, tegyél is érte, elvileg ettől vagytok ti egy pár, nem? Oldjátok meg közösen a problémákat. Én szorítok Nektek! :)

2015. dec. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%

Minden nap sz. Pjon le x-szer es igya meg. Neki nem kell az orgazmus ugye. Neked meg igen. Ez a kompromisszum.

En legalabbis megcsinalnam, bar nekem is napi szexigenyem van. Megertelek.

N

2015. dec. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az volt a tapasztalatom, hogy a szex nem csak fizikailag hanem figyelmileg és érzelmileg is kivett belőlem. Ha úgy éreztem nem tudok odafigyelni a másikra, mert mással voltam elfoglalva, pl izgultam a szakdogámon, a szexhez sem volt kedvem.

Az első tanácsával egyetértek. HA kevesebbet kell aggódnia a párodnak, jobban érzi a törődésedet, jobban el tud lazulni. Intimitásra neki is van szüksége, de néha csak egy masszírozás formájában. Aztán ha az intimitás igénye ki van elégítve, lehet neki is feltámad a kedve más fajta gyengédségre.

Hidd el ő is érzi a nyomást, nem lennék a helyében. Azon aggódni, hogy a párom megcsal, ha nem fekszem le vele eléggé... hát nem épp egy olyan gondolat, ami segít ellazulni és beindít...

2015. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Inkább örülne neki, hogy ennyire vágysz rá. Sosem értettem, hogy ez hogy lehet probléma...én meg mindig azt kaptam, hogy nekem kell sok, pedig én heti kettővel bőven elégedett lennék...
2015. dec. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Segíts neki a házimunkàban,hogy több időt tudjatok együtt tölteni.

Ha esténként nem hulla fáradtan dől az ágyba,lesz kedve szexelni is..

2015. dec. 10. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!