Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ez a megoldas a tartos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ez a megoldas a tartos parkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Azt vettem eszre hogy akkor romlik meg egy kapcsolat ha elmulik a fizikai vonzalom. Ha tehat valakik ugy jinnem ossze hogy eloszor a masik testebe szeretnek bele es utana megtanuljak elfogadni a szemelyiseguket, akkor az ujdonsag varazsanak elmulasa utan tonkremegy a kapcsolat.

Teha ugy kene part keresni hogy eloszor a belsoje fogjon meg, a kulseje pedig ne tetsszen annyira, igy ha kialakul az erzelmi kotodes a belso irant, utana megjelenhet lassan a fizikai vonzalom is. Es az ilyen kapcsolatok lesznek a tartosak.


2015. nov. 23. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne hidd! Volt olyan kapcsolatom, hogy 4 évig csak leveleztünk, még fényképet sem láttam az illetőről, aztán másfél évnél többet nem bírt ki a kapcsolatunk.
2015. nov. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a kapcsolat lesz tartós, ahol szereted a belsőt is, és vonzódsz a külsőhöz is.


A kettőt nem lehet szétválasztani.

2015. nov. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, mert ha fordítva sem működik, amikor testi vonzalom van először, akkor ha a belsőjéből ábrándul ki az ember, megintcsak a vonzalom marad, ami szintén múlandó. Nem tudom, mennyire érthetően fogalmaztam meg... :D De szerintem az a jó, ha minden szempontból megfelelő párt találunk magunknak. Vagy elfogadjuk egymást a hibáinkkal együtt, ha ez őszinte, akkor tartós lehet a kapcsolat.
2015. nov. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs recept :-( 15 év után is szerelemes voltam és utána is minden nőben őt kerestem. Minden jobb szex után arra gondoltam, hogy ez miért nem vele történt meg, minden rosszabb szex közben rá gondoltam, hogy élvezzem.

Tök mindegy ...

2015. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!