Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

A párom, mindig felül az ostoba pletykáknak, hogy hol itt, hol ott láttak engem más nővel. Holott ebből egy szó sem igaz. Mindig megírom neki, merre járok, mit csinálok. Ennek ellenére mégis, számtalanszor beszéltem már vele erről, mire azt kapom, hogy h..lyének nézem.

Négy műszakban dolgom, minden szabadidőm rá fordítom. Most a hétre küldtek kényszerszabira, most jut időm elintézni a dolgaimat, amire máskor nem jut idő. Erről is beszámolok neki, de semmi.

Mit tanácsoltok? Hogy döbbentsem rá, hogy a pletykáknak ne higgyjen? Már kifogytam az ötletekből :/



2015. dec. 12. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
ez nagyon rossz igazán sajnálom :( nem értem miért bánt nem igazán tudsz mit csinálni, szívja a véredet
2015. dec. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs meg a kellő bizalom a részéről. Legyetek együtt mindig, amikor csak lehetséges, törődj vele, legyél figyelmes. Tettekkel bizonyítsd neki, mennyire szereted.

Önbizalomhiány lehet nála. Ez megmutatkozik abban hogy, nagyon féltékeny és kételkedik a szavaidban. Sajnálatos dolog. Minden időt, amíg nem vagytok együtt, nem rögzíthetsz kamerára hogy ezzel bizonyíts.

2015. dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, nem értem már néha. És nem ez az első vitánk emiatt :/
2015. dec. 12. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Szervezzetek valami közös programot, esetleg egy romantikus vacsora, vegyél neki virágot stb. Amiből érezni tudja hogy, igazán szereted és fontos vagy neki. Nincs biztos ajánlatom, ami tényleg eléggé meggyőző érv lenne.
2015. dec. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!