Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel már a gyerekváll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel már a gyerekvállaláson gondolkozunk, és csak egy probléma van, féltené a gyereket a staffordshire terrieremtől. Semmivel se tudom meggyőzni, valami tanács?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy a staffordshire terrier egy kiszámíthatatlan fajta, és ha a gyerek játszana a kutyával, hirtelen bekattanna és rátámadna. Mutogatott cikkeket nekem kutyatámadásokról is, ahol olyan fajtájú kutyák támadtak emberre, mint az enyém, hátha meggyőz. Én viszont szeretem a kutyámat is, én neveltem fel, tanítottam csomó mindenre, és a párommal is barátságosan viselkedik, elfogadta őt.
2015. okt. 11. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor te meg olyat keress,ahol a fajta gyerekekkel játszik.


Egyébként a kutyád mennyire tűri a gyerektársaságot? Vitted közéjük?

2015. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
En is feltenem es en sem szulnek egy ilyen tipusu kutya melle gyereket, barmennyire is baratsagos kutya. Kizart h a gyerek kozelebe engedjem.
2015. okt. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

sajnos buták az emberek.

Sajnálom kérdező, valahogy pedig meg kell győznöd,hogy ha normálisan van nevelve a kutya,nincs mitől félni.


Amugy az én barátom kutyája is ugyanilyen fajta, annyira túl vannak már tenyésztve ezek,hogy rohadt szelídek. Ez a kuytus (a barátomé) a légynek se tud ártani, még csak nem is ugat.

Kinti kutyád van? Mert ha igen,akkor szerintem meg lehet oldani,hogy ha a gyerek kint van a kertben, akkor valaki mindig figyel rá. Vagy addig megkötni szegény kutyát.

Szerintem sok megoldás van,nem feltétlenül kell kitenni a kutya szűrét.

2015. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Majd el kell döntened hogy melyik a fontos neked, melyiket szereted. A gyerek vagy a kutya. Én se engedném a kis gyerekhez a kutyát. Azért elég szörnyű ez az elfogultság a kutyásoktól. Mindenek felett a kutya. Nem kellene egy kalap alá venni a gyereket a kutyával. Az egy állat és kész. Barátnőd lennék nem hogy gyereket nem vállalnék , de még veled is megszakítanám a kapcsolatot a kutya miatt.
2015. okt. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
81%
Nagyon sajnálom a sok buta tudatlan,fajtát nem ismerő embert.Rögtön ítélkeznek,pedig nem ismerik a staffordot.Nekem 3 gyermekem van,mellettük 2 felnőtt,kan amstaffom.Nem ők az első ilyen kutyáim,soha egyik sem bántotta a gyerekeket.Van egy lány törpetacsim is,na tőle még a stafik is félnek. :) Én csak ajánlani tudom a fajtát,olvasson utána a párod,ezeket a kutyákat régen terápiás kutyaként tartották,gondolom nem véletlen.Az,hogy harci kutyaként könyvelik el őket,az nem a kutya baja,hanem a sok viadaloztatás miatti előitéleté.
2015. okt. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pedig nincs annál csodálatosabb,mikor a gyerek állatok/kutyákkal nő fel,vagyis a környezetében állatok is vannak.

Később együtt tudnak játszani.


ezt egy cikkben olvastam: "emberekre gyakorolt pozitív hatásait már csecsemőkorban ki lehet mutatni. A vizsgált családok közül azokban, ahol volt kutya a babák 33%-al kevesebb betegséget kaptak el, mint a kutya nélküli családok babái."

"Akinek van kutyája az több időt tölt a szabadban, és többet is mozog. Ez különösen fontos a gyerekeknél, akik így hozzászoknak az aktívabb, sportosabb életmódhoz.


A Montréali Egyetem kutatói kimutatták, hogy az autista gyerekek stressz szintje jóval alacsonyabb lesz, ha együtt élnek egy kutyával. Ez pedig segíti a viselkedési, beilleszkedési problémáik megoldását.


Az együtt, játszva eltöltött órák magasabb száma és a közös felelősségvállalás miatt a kutyás családokban általában mélyebbek és jobbak a testvéri kapcsolatok.


A kutyákra allergiás gyerekeknél figyelték meg amerikai kutatók, hogy ha az allergiájuk ellenére sokszor együtt vannak kutyákkal, akkor kisebb arányban alakul ki náluk a minden 10. embert érintő krónikus bőrbetegség, az ekcéma.


Azokban a háztartásokban ahol van kutya a gyerekek magabiztosabbak, barátságosabbak, és nagyobb önuralommal rendelkeznek.


Ha elég nagyok a gyerekek, akkor rájuk lehet bízni a kutyatartással járó feladatokat, ez pedig felelősségvállalásra és elköteleződésre tanítja őket."

2015. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Én meg betegesnek tartom,hogy ennyire túlzottan kell félteni a kutyától a gyereket.

Ha a kérdező is leírta,hogy semmi agresszivitása nincs a kutyának,akkor hol itt a gond?

2015. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lett gyerek?
2022. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!