Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 hónapja együtt vagyunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hónapja együtt vagyunk a barátnőmmel ( 19 éves szűz ) és nincs szex ennyire félénk lenne?

Figyelt kérdés

nagyon szeretjük egymást, aludtunk is már együtt de nem volt semmi, se petting.Ha felhozom a témát nem akar róla beszélni, tereli a témát. szerintem itt lenne az ideje "megismerni" jobban egymást. Ha netán nem akarja még? én várni fogok, mert nagyon szeretem és megértem, ha fél.

csak annyira furcsa nekem, csókolózásnál sem hagyja magát

nem volt még köztünk úgymond egy érzéki, szenvedélyes, hosszabb csók sem elhúzza pár mp után a fejét

mi lehet a probléma?

nem hiszem el hogy ennyire fél?



2015. okt. 8. 07:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Lehet tortent vele valami a multban ami ilyen gatlasossa tette, vagy nagyon vallasos. Tudom hogy terel de Ulj Le vele es probaljatok megbeszelni a dolgot.

18/L mond el neki,hogy varsz ha Kell de azert Jo volna aprankent haladni

2015. okt. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%

Nekem te vagy furcsa. Egy szűz lány volt az életemben. Vele kb 2-2,5 hónap után feküdtünk le, de úgy hogy már 1 hónap után nyaltam őt folyamatosan, aztán meg ő is szopni kezdett engem.


A fél évet szex nélkül, de barátnővel fel sem bírom fogni. (Kivéve ha 14-15 évesek vagytok esetleg.) Nem várnék egy szűz lányra ma sem többet három hónapnál.

2015. okt. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Ram 2 evet vart a baratom, De petting meg ilyenek voltak 4 honap utan. Csok is akkor mert tavkapcsolatban elunk.

18/L

2015. okt. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Legyél kicsit rámenősebb, ne várd, hogy "hagyja magát". (De ugye nem felejtjük el, hogy a nem az nem továbbra is!) Persze jelzésekre figyelni kell, de amíg ennyire gátolt, hamar zavarba jön egy szenvedélyesebb csóktól, addig neked kell megtenni a plusz egy lépést.

Én is szűz vagyok (nem kérek privit senkitől, köszi), és emiatt elég gátoltan viselkedem. Ha van férfi, aki lebontja a falakat, akkor ugyanúgy el tudom magam engedni, mint mások, csak meg kell találni a megfelelő ritmust.

Egy kis masszírozás lehet nálatok csodát tenne...

Mindenesetre ha mostanában nem változik a helyzet, nem ártana leülni vele beszélni komolyan, elmondva, hogy megérted, hogy fél és izgul, de komolyan kíváncsi vagy rá, hogy egyáltalán akarja-e a szexet, vagy akarja-e veled a szexet...

Az időről fogalma sincs, lehet azt gondolja még kell neki pár hónap, de sztem megfelelő kezdeményezés mellett, ha elég kényelmesen érzi magát sokkal hamarabb összejön...épp ezért neked nem kell türelmetlenkednek, úgy hamarabb célba érsz.

Kicsit zavaros, de remélem érthető..

2015. okt. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
plusz lépésként mit?
2015. okt. 8. 13:51
 6/14 A kérdező kommentje:
igen érthető persze, köszönöm az eddigi válaszokat
2015. okt. 8. 13:52
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Nekem az jutott eszembe, fél, hogy ha lefekszik veled, akkor utána lelépsz. Én legalábbis így éreztem anno. 19 évesen vesztettem el a szüzességem, 4 hónap után. A bizalom nagyon nehezen jött meg. De sajnos a legnagyobb félelmem beigazolódott. Az addig kedves, aranyos, törődő barátom közölte, hogy végig csak a szexre hajtott, és mivel már nem vagyok szűz, ő nem is akar többet velem lefeküdni. Azt is elmesélte, hogy az előző csajaira fél, és 1 évet is várt. Miután megvoltak, őket is otthagyta.


Szóval szerintem nem bízik benned. Meg kéne beszélnetek.

2015. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
PL nem hagyni hogy elhúzza a fejét...ha nem akarja a csókot, és határozottan jelzi persze hagyd abba, de mindkettőtöknek jobb, ha te kicsit jobban kezedbe veszed a dolgok irányítását
2015. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

igen én is ezen gondolkoztam, hogy attól tart, hogy utána lelépek... pedig nem!

próbálom rá vezetni, de nagyon nehéz

2015. okt. 8. 22:19
 10/14 anonim ***** válasza:
Hogy nem szerelmes a lány, az biztos. És nekem a szerelem az alapja egy kapcsolatnak, főleg, ha a lány oldalát nézzük. Nem lenne jó így elvenni feleségül, hogy tudod, nem szerelmes beléd. Még ha idővel le is fekszik.
2015. okt. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!