Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Parommal kirandulni megyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parommal kirandulni megyunk, de elhivja az occset is. Hogyan reagalnal?

Figyelt kérdés
Jovoheten fel kell mennunk Pestre, 3 oras ut, hetek ota ezt varom. Elintezzuk a dolgunkat, utana varosnezes, adventi varas, csavargas, romantika. Tudja mennyire varom. Erre este benyogi, jon az occse is. Unatkozik otthon, mert jelenleg nincs munkaja. Legutobb is vittuk magunkkal szegedi bevasarlasra, mert akkor is unatkozott, mert a baratnoje dolgozik. Teljesen kiakadtam es o nem erti miert baj, hogy elhivta az occset. Ja, hozzatennem, 30as felnott emberekrol van szo. Raadasul amugy is napi kapcsolatban vannak. Ezt mar azert soknak erzrem, hiszen alig vartam ezt a kis kirandulast!
2015. dec. 13. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogja fel a párod hogy kettesben akartál lenni vele akkor mond neki azt hogy ha jön az öccse akkor te nem mész...ebből csak felfogja
2015. dec. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Elájulok micsoda problémáik vannak egyes embereknek! Azzal az energiával, míg ide kiírtad a kérdést, elég lett volna annyit mondani a párodnak, hogy drágám, én most szeretnék veled kettesben romantikázni!

Ja, 30as felnőtt emberek...

2015. dec. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves 2 valaszolo. Valoszinuleg mielott kiirtam a kerdest, futottunk egy par kert. Ezektol fuggetlenul lettem volna kivancsi, ki hogyan reagalta volna le. Elmondtam hogy en kettesben akartam lenni, joforman nem erti hogy akkor haromasba miert nem jo. Szerinte haromasba is romantikus. Megmondtam neki, akkor en ezt ebben a formaban kihagynam. Ezen meg o sertodott meg, hogy akkor ne jojjek aztan kesz. Sot, azt mondta, ha ennyire meg akartam nezni a karonyonyi vasart, max elmegyunk maskor.
2015. dec. 13. 11:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Inkább az a baj, hogy nem kérdezte meg tőled...
2015. dec. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok, akkor sorry. Igazán megérthette volna.

Így nekem sem esne jól

2015. dec. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát, kicsit gyökér a barátod :D
2015. dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi baj. Egy vásáron lehet kézenfogva sétálni attól még, hogy egy harmadik valaki is ott kullog mellettetek.
2015. dec. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egy a baj, ha az a 3. aki kullog, én vagyok. Másrészt, mégis csak 3-3 óra az út. Na ott is én vagyok az, aki ilyenkor csak hallgat, mert nekik be nem áll a szájuk - egymással. Én csak egy jó kis napot szerettem volna. Ahol mi vagyunk, ahol mi megyünk Pestre. Erre azt mondja nekem, de hát így is lehet romantikus. Dehogy lehet. És szoktunk kettesben lenni, nem arról van szó, hogy nem. De Pestre évente talán 1 vagy 2 alkalommal megyünk. Szóval nekem ez picit olyan különleges. A rengeteg ember, a gyönyörű karácsonyi vásár, meg minden. Szóval nem hármasba akarom valakivel megélni a karácsony hangulatát és kész. Erre tegnap azt mondja nekem, hogy "de hát ez a nap még így is lehet a mi napunk". Már hogy lehetne? Ki érezné jól magát egy egynapos kiránduláson, ha egy 3. személy folyamatosan ott lenne mögötte?
2015. dec. 14. 09:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondok neked valakit: nekünk esküvői fotózásra is kell vinnünk harmadik embert, mert kell plusz ember a világításhoz, és a fotós nem tudja biztosítani. Valószínűleg párom öccse lesz, mert nemigen tudunk mást megkérni, aki rá is érne. Mindezt úgy, hogy egyikünk sem érzi magát túl romantikus hangulatban a társaságában, mert van egy betegsége, amitől kicsit antiszociális. Magyarán olyan, mint a sült hal, nem lehet vele kommunikálni. Ha olyasmi ember lenne, mint a párom, akkor én még lehet élvezném is, hogy egy nap két lovagom van.

Persze nem vagyok a helyedben, értem azt is, hogy te szerettél volna kettesben romantikázni, de nem tudnál kitalálni valamit, hogy bár nem az eredeti tervek szerint, de mégis jól érezd magad azon a napon? Mellesleg az is biztos, hogy párodnak előbb kellett volna szólnia neked, nem kész tények elé állítani. Szóval sokban egyetértek, hogy miért bosszant téged, de mégis, tudod, a karácsony a szeretet és a család ünnepe, nem lehetne, hogy veszekedés helyett nagylelkűen viselkedj?

2015. dec. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó a válaszod. Így utólag megértem Őt is, neki eszébe se jutott, hogy talán nem a legjobb ötlet elhívni az öccsét. Ő úgy volt vele, hármasban is jó móka lesz. Szerintem már ő is érti, mi az én bajom ezzel. Azóta nem beszéltünk róla, szóval azt se tudom hogy lesz akkor. De tény, így semmi kedvem nincs az egészhez. De persze nem lovagolok ezen tovább. Megértem, aztán vagy megyek velük, vagy nem.
2015. dec. 15. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!