Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te hogy reagálnál egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogy reagálnál egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Külföldön élek 5 hónapja és lett itt egy barátnőm. Gyakorlatilag a 0-ról építettem fel itt az életem, új élet, új cég, új barátok és barátnő. A lánnyal 2 hónapja vagyunk együtt, de már 4 hónapja randizunk. Szüleim a hétvégére kijöttek meglátogatni. Tudta, hogy mennyire fontos ez nekem, tudta, hogy ideges voltam miatta. Péntektől hétfő reggelig maradnak a szüleim, a lány péntek este találkozott velük, de az egész hétvégét úgy tervezte be, hogy többet ne. Ráadásul velem sem hajlandó. Saját apartmanban élek, ma estére először megígérte, hogy átjön, majd lefújta, mondván, hogy a szüleim miatt holnap korán fel kéne kelnie, ehhez semmi kedve. Napközbenre meg kitalált egy programot magának és közölte, hogy üdvözli a szüleimet és, hogy hétfőn találkozunk. Voltak már összezördüléseink, most ez nagyon övön ütött, nem értem, mi baja van és nem érzem azt, hogy velem akarna lenni. Ti mit tennétek ilyen esetben?

2015. márc. 28. 22:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem mi a kérdés.

Most az a baj hogy nem akar találkozni a szüleiddel?

Ezt szerintem tőle kéne megkérdezned, én rákérdeznék.

2015. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy két hónap után még korainak gondolja, hogy azon kívül, hogy épp megismeri a szüleidet, még időt is töltsön velük.:) Szerintem nincs ezzel nagy baj. Bár, hogy veled sem akar találkozni, az már furi.
2015. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
az a bajom, hogy azt érzem, hogy rohadtul nem támogat és nem akar velem lenni, amikor kellene, a szüleim számítottak rá, hogy találkoznak vele, ezt ki is emeltem neki, leszarja őket és engem is
2015. márc. 28. 22:27
 4/26 A kérdező kommentje:

eddig minden hétvégét együtt töltöttünk, ebben a helyzetben, meg hirtelen egész hétvégén nem akar találkozni velem

szívem szerint szakítanék vele a fenébe

2015. márc. 28. 22:28
 5/26 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után pont elég hogy egyszer találkoztak.Nincs kedve 3 napig jópofizni.Nekem se lenne :)
2015. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad a lépesedet. :D
2015. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Viszont én már találkoztam az övéivel, nem is egyszer, nem kértem tőle, hogy egész hétvégén legyen velem, de, az zavar, hogy velem sem akar találkozni
2015. márc. 28. 22:31
 8/26 anonim ***** válasza:

Ezt mindenképp beszéld meg vele, mert én úgy látom, hogy itt két eset lehet:


1, valóban nem gondol téged igazán komolyan, és ezért kellemetlen lenne neki a több nap a szüleiddel,


2, szó sincs ilyesmiről, csak úgy gondolja, hogy mivel közel fél éve nem találkoztatok, ezért nem akar zavarni, hagyja hogy nyugodtan beszélgethessetek, elmenjetek ide-oda.

2015. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
jelen pillanatban, annyira ideges vagyok miatta, hogy abból nem beszélgetés lenne, egyszerűen nem tudom, mit csináljak, de ezt a békát meg nem fogom tudni lenyelni, hogy egész hétvégére faképnél hagy!
2015. márc. 28. 22:35
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Te, őszintén szólva én se szeretnék elsőre három napot tölteni a barátom szüleivel, akármennyire is szeretem. Főleg, tényleg ha ilyen rég találkoztak. Sőt fordított helyzetben se biztos hogy örülnék, ha fél év után nem tudnék a szüleimmel hármasban lenni, mert ott lenne a barátom- bármennyire is szeretem...


Szóval ne idegeskedj e miatt, nyugodj meg, aztán beszéljetek. Lehet tényleg csak félreértettétek egymást :)

2015. márc. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!