Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem a kapcsolatom már nem a régi?

Figyelt kérdés
A párommal 3éve vagyunk együtt, már régóta nem kívánom vele az együttléteket, nem hiányzik a sokáig nem találkozunk, azt hiszem ráeszméltem, hogy talán már nem is szeretem. Helyre lehet ezt még hozni? Azt hiszem szakítanom kéne vele, de nem tudom, hogy képes vagyok-e rá. Túl sok minden köt minket össze.
2010. márc. 23. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Lépjél.
2010. márc. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kapcsolatok csak az elején érdekesek, de ez az érzés idővel elmúlik. Elmúlhatnak az érzéseik is, pláne igy hogy 3 éve vagytok együtt mégis "sokáig" nem találkoztok. Szerény véleményem szerint túl fiatal vagy még ahhoz, hogy boldogtalanul élj, szal szakits, lépj tovább!
2010. márc. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sokáig azt jelenti, hogy csak hétvégén (csütörtöktől-vasárnapig) vagyunk együtt. Igazából nem vagyok boldogtalan, mert jól általában jól eltöltjük együtt az időnket, de talán ez kevés.
2010. márc. 23. 14:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok!!!!!!!!!!!!!

Mi is 3 éve leszünk együtt augusztusban, már én sem kívánom annyira és elvagyok akkor is, ha hétvégén nem találkozunk...viszont sok minden összeköt...nem hiszem, hogy képes lennék szakítani vele. Pedig már gondoltam rá, mégsem tettem meg, mert sok minden összeköt. Ő volt az 1. úgy, mellette lettem kislányból felnőtt nő...stb. 20/L

2010. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is 20 vagyok. És Te említetted valaha neki, hogy nem elég Neked ez a kapcsolat? Félek, ha vele maradok soha nem érzem már azt az izgatottságot, boldogságot amit egy kezdeti szerelem adhat. Nem tudom érted-e mire gondolok...
2010. márc. 24. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem akarom megbántani. Meg amúgy egy nagyon rendes ember.

A volt pasim akivel hosszabb ideig jártam mindenáron azt akarta, hogy abba az alacsony színvonalú szakmunkásképzőbe menjek szociákis ápolónak ahová ő járt (félre ne értsetek, minden elismerésem a szoc. ápolóké, de én nem tudnám csinálni), plusz, mikor 14 évesen nem adtam magam, megcsalt, majd elhagyott.

A mostani párom nem ragaszkodott ahhoz, hogy itt maradjak ebben a városban, és mikor gimi után nem tudtunk rögtön összeköltözi, mert nem találtam munkát, nem kezdett el pattogni, inkább segített eldönteni, mit tegyek. Most szakmát tanulok és ő ebben 100%osan támogat.

Mindenben mellettem áll, a szüleim, testvérei, és ami még fontos a barátaim is elfogadták és ez visszafelé is igaz.

Szóval a fellegekben kéne járnom, hogy milyen jó életem van, mégis nem tudom mit tegyek.

Néha úgy érzem, szeretem, néha jó odabújni hozzá, azonban néha meg alig bírom elviselni.

Van hogy úgy érzem meghalnék nélküle, néha pedig azon gondolkodom, hogy mondjam meg neki, hogy ennyi volt.

Én szeretnék elhúzni ebből a porfészekből, ahol élünk(mármint ebből a városból) és beszéltünk is már erről, de nem vagyok biztos abban, hogy vele szeretnék a Dunántúlra költözni...

2010. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!