Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm exe kategóriákkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm exe kategóriákkal jobb pasi nálam. Nem értem, miért van velem?

Figyelt kérdés
Mióta találkoztam barátnőm exével, egy kicsit elbizonytalanodtam. A pasi idősebb, magasabb, gazdagabb, jóképűbb, okosabb nálam, és még folytathatnám. Félek, hogy barátnőm csak azért van velem, mert nem talált jobbat, és ha találkozik egy másik ilyen pasival, szó nélkül otthagy. Azt mondja ez nem igaz, és hogy szeret, de nem tudom ezt kiverni a fejemből. Miért érné be velem, ha jobbat is megkaphat?
2015. dec. 3. 22:49
 1/9 anonim válasza:
100%
Mert szeret téged szerintem azért,és nem mindig a külsőn,vagy az anyagi dolgokon múlik az hogy ki a jobb...
2015. dec. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha sokat nyavalyogsz neki emiatt, nem lesz sokáig veled. Fogadd el, hogy téged szeret, és érezd jól magad.
2015. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
96%

Arra nem gondolsz,hogy nem véletlen ex?????

Jòképűbb,okosabb.Kinek?Biztos nem a baràtnődnek. Veled van.

Okosabb...Honnan tudod? Mindenféle témàrol beszélgettél az ex-szel?

Legyél màr egyszerűen boldog és önfeledt.

Ès NE nyaggasd a lànyt,mert ez fog véget vetni a kapcsolatnak,nem egy jòképű,magas blablabla...Ja és még egy apròsàg. Az véletlen nem.lehetséges,hogy azért van veled,mert szeret?

2015. dec. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%
Nők. Ne bäszd el az örömöd. De nem árt, ha kicsit odafigyelsz, mert amúgy lehet, hogy nagyot fogsz csalódni. Ne törődj azzal, ha elhagy egy olyanért, annak örülj, hogy legalább van most egy ilyened.
2015. dec. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert van benned valami ami téged az összes többi férfi fölé emel. Szeret téged legyél büszke rá, hogy veleD van. Az ex valamilyen oknál fogva ex ;)
2015. dec. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Dugd pár hétig, aztán dobd. Amelyik nőnek ilyen menő hapsijai voltak, az nem fogja lejjebb adni, és mindaddig sóvárogni fog, amíg nem talál egy minimum hasonló kategóriájút. Nagy kamu, hogy szerelmes beléd, egy ideig jó leszel neki, aztán lépni fog, bármit is teszel. Ez mindig is így volt, és mindig is így lesz.
2015. dec. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
6 osnak van igaza! pótlék vagy ameddig nem talál jobbat
2015. dec. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobbat talál nálad?. Mindenkinél van jobb. Veled van téged szeret úgy ahogy vagy!!
2015. dec. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a kategorizálás nagyon unalmas már. A kor, magasság és a vagyon nem tesz jobbá senkit. Az a fontos, hogy saját magadat milyennek értékeled, de nem mások által összeállított kategóriák alapján, hanem a saját értékrended alapján.
2015. dec. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!