Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki akar bekavarni az életembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akar bekavarni az életembe?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, sohasem gondoltam volna, hogy én ebben a témakörben kérdést fogok kiírni.

Arról van szó, hogy néhány hete szerelmes leveleket kapok valakitől. Csupán néhány szavas üzenetek, de folyamatosan bombáz velük az illető. Ez még nem különösebben zavarna, de ugyanígy a feleségemnek is ír leveleket, melyben "jóindulatúan" figyelmezteti, hogy megcsalom. Hogy itt is, ott is huszonéves lányokkal látni engem. (A helyszínek egyébként stimmelnek.)

Első blikkre arra gondoltam, hogy valaki így akar egymásnak ugrasztani (vagyis inkább szétválasztani) minket, de az istenért, 55 éves vagyok!

Elsősorban lányok-asszonyok véleményére lennék kíváncsi: mi vihet rá valakit arra, hogy ilyen aljas kavarásba kezdjen?


2014. okt. 22. 17:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ez érdekes......ezt én női szemmel sem igazán értem, hogy mi ennek az értelme, de valóban úgy tűnik hogy valaki valóban össze akar ugrasztani a pároddal. Hogy miért?

Talán valakit visszautasítottál és így próbálja a feszültségét levezetni vagy "bosszút állni". Vagy bejössz valakinek és szeretné ha szabad lennél.....tippelek. Vagy esetleg megsértettél valakit a női méltóságában és most kicsinyes visszavágásba kezd....nem tudom, bármi lehet, tudod az ilyen beteg embereket nem lehet megérteni.

Tőlem mindig is messze álltak az ilyesfajta mocskos trükkök, én szeretem szemtől szembe megmondani hogy mit akarok, a tiszta játszma híve vagyok, de sok beteg ember van.

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, remélem hamarosan visszaáll a normális rend és vagy fény derül a titokzatos személy kilétére, vagy eltűnik nyomtalanul :) 38/N

2014. okt. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Először is sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Másodszor: gondold át, kinek lehet érdeke, visszautasított nő, egy ok nélkül féltékenykedő férj? Ki az, aki ismeri az itteni neved mellett a kilétedet, privát elérhetőségedet, nejed elérhetőségét?
2014. okt. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Bocs, félreértelmeztem, azt hittem, itt kapod őket. Újra átgondolva: valakinek kellesz, aki neked nem. Valószínűleg fiatal, vagy csalódott elvált, aki azt hiszi, ha a nejedet eltünteti, akkor szabad a pálya. Játszmázik átgondolatlanul. Munkatárs, szomszéd, olyan, aki jól ismer.
2014. okt. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Költőnő? ***** válasza:

Szegény:(

Sztem egy egy "hölgy" lesz. Mmint ilyen fifikás furmányra ffiak nem szoktak időt szánni általában. Vki olyan aki ismer, akivel bizalmas információkat osztottál meg itt.

2014. okt. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Először is az illető nőnemű, ezt 99,9%-ra kijelenthetjük.

Másodszorra ismer téged, és az sem kizárt hogy te is ismered, ha csak látából is.

A konkrét kérdésre nyilván nem tudunk választ adni, hisz mi nem ismerhetjük az illetőt, de te kiderítheted. Szerintem legjobb lesz, ha a feleségedet is bevonnád a dologba, mondd el neki az igazat.


Az ok sokféle lehet, pl: szerelmes beléd, bosszút akar állni akár rajtad, akár a feleségeden, vagy csak szimplán böki valami a csőrét veletek kapcsolatban.

2014. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
És ha látszatra belemennél a játékba? Persze a feleségedet bevonva, tudjon róla, ne legyen zűr belőle! Írj az ismeretlennek, érdeklődj utána, kérj tőle képet, akarj vele találkozni! Ne is említsd, hogy tudsz a nejednek írt levelekről... A saját fegyverével ugraszd ki a nyulat a bokorból!
2014. okt. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

A feleségemmel már az elején átbeszéltük, s egyelőre csak nevet az egészen. De tudjátok, hogy van, ha valamit ezerszer hallasz, azt képes vagy elhinni.

Én is nőre tippelek, részint, mert ez tipikus női trükk, részint meg egy időben nagy dúlást végeztem a szebbik nem körében. S noha igyekeztem mindenkitől szépen megválni, mindig vannak, akik nem tudják megállni, hogy bele ne rondítsanak a kapcsolat végébe.

Vera, ez a látszólagos "belemenés" egész jó ötletnek tűnik. Át fogom gondolni.

2014. okt. 22. 19:53
 8/21 anonim ***** válasza:

Mi van, Miquel, akasztják a hóhért? Te is tudsz tanácstalan lenni, mint egy kisközség?

Mindenesetre sajnálom, és remélem, egy percig se gondoltad, hogy én vagyok. Ez nem az én műfajom.

2014. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem, te valóban az első körben kiestél. :)

Valami régi sérelem lehet az ügy hátterében.

2014. okt. 23. 10:37
 10/21 anonim ***** válasza:
Megtudtál már valamit?
2014. nov. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!