Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez ijesztő. Bele akar mászni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ijesztő. Bele akar mászni az életembe. Ez egészséges?

Figyelt kérdés
A fiú mindent tudni akar rólam, tényleg, még olyat is kérdezget, hogy hova járok bevásárolni, meg ilyesmi. Múltkor fellépésem volt, és el akart jönni. Nemet mondtam, mert ez olyan... Mintha behatolt volna a magánéletembe. Miért csinálja ezt? Megijeszt.
2015. márc. 26. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Lehet hogy nagyon tetszel neki, és nyomul, mond meg neki hogy nem szeretnél tőle semmit és kész . :)
2015. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én kedvelem, csak ez nem tudom, hogy normális-e.
2015. márc. 26. 11:59
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
abnormális hülyegyeknek tűnik
2015. márc. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy érdekled. Tudod hány olyan van, akit csak az érdekel hogy mikor érsz rá találkozni vele? És nem egy kávéra, vagy mozira gondolok itt...
2015. márc. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy Te érzed. Mindenkinél máshol vannak a határok. Ha egy fellépésre el szeretne menni az miért lenne gond? Viszont ha olyan kérdése van amit még korainak tartasz akkor mondd meg, hogy később válaszolsz vagy hogy ne faggasson, úgy érzed, mintha rendőrségi kihallgatáson lennél. Utána értesd meg vele, hogy ez sok Neked. Kicsit lassabban szeretnéd ha haladnátok egymás megismerésében. Különben sem azon múlik, hogy milyen ember a másik, hogy hány cukorral issza a kávéját vagy milyen színű harisnya volt rajta tegnap. Kettőtökön múlik. Ha engeded: beengedted a magán szférádba és mindig is benne fogod hagyni. Ha nem engeded, húzol egy határt akkor azt tiszteletben kell, hogy tartsa. Ha nem teszi akkor lehet újra beszélgetni, ha nem megy továbbra sem akkor már csak arra kell rájönni, hogy tényleg nem érti, vagy nem akarja érti, miről beszélsz. Utóbbinál feltétlenül dobnám.
2015. márc. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

fellépésed volt?

zenélsz?

mert én igen, gitár.

2015. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg be szeretne hatolni a magánéletedbe úgy, hogy járni akar veled. Érzi a távolságtartást és ezért is próbál közelebb kerülni.

El akart menni a fellépésedre? Ez egyszerűen beteges!

2015. márc. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!