Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt más is, aki fél az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is, aki fél az "értelmes" emberektől?

Figyelt kérdés

Túl magas érzelmi intelligenciával rendelkezem.

Túl mélyen belegondolok a dolgokba.

Ezért is félek az értelmesebb emberektől,mert félek,hogy "belém látnak".

Egy egyszerűbb emberrel azt hitetsz el,amit akarsz,viszont az ő társaságuk pedig nem kedves számomra,fárasztóak és nincs velük közös témám.


Hogyan lehet leküzdeni ezt a szorongást?

Sajnos hajlamos vagyok a szorongásra és a megfelelési kényszerre.Hajlamos vagyok magamat alárendelni mindenkinek a béke érdekében,mert nehezen viselem a konfliktusokat.

Sajnos a családomban állandóan feszültség volt,és én igyekeztem fenntartani a békét,és ez valahogy rám ragadt.

Viszont egy felnőtt párkapcsolat nincs konfliktusok nélkül.

Én pedig nem szeretem a "balhés" életet.


Más is érez,vagy érzett hasonlót?


2015. dec. 19. 05:43
 1/8 anonim ***** válasza:
hiába bujkálsz, egy adott érzelmi intelligencia szint felett így is beléd látnak
2015. dec. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért félsz?
2015. dec. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én pont a másik csapatban játszom, és a kérdező féle emberek szerintem maguk keserítik meg az életüket.

Ne feltételez mindenkiről rosszat. Hid el nem sokakat érdekel a másik lelki világa.

2015. dec. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondják 0 az érzelmi intelligenciám Pedig igazából nagyon magas, simán megmondom látásra ia ha valakire szükségem van vagy nincs az életemben utóbbiakat leépítem. Ha van kedved beszelgetni írj rám.

18 L

2015. dec. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:

Ez ismerős :)

Gondolom a szemkontaktust se szereted.


Van mit rejtegetned magadban,amit megláthatnának?

2015. dec. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mintha magamat hallanám, én is retardált, balhés családban nőttem fel. Nekem is feláll a szőr a hátamon az egyszerű lelkektől.

Ma már megtanultam hálát adni a sorsnak azért, ha össze akadok egy-két érzelmileg fejlett emberrel, akik úgy-ahogy belém próbàlnak látni, néha sikerül nekik, mindig lesz olyan,aki vissza él ezzel, ők a hulladék emberek és lesz olyan, aki megbecsül, és életre szóló barátságot köthetsz vele.26N

2015. dec. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az IQ meg az EQ két különböző dolog. Attól, hogy valaki értelmes, még nem biztos, hogy érzelmileg is van olyan okos, hogy átlásson rajtad. Különben mi van akkor ha egy neked szimpatikus egyén beléd lát? Tán titkolsz valamit?
2015. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen.Tini koromban jellemző volt rám,hogy nem szerettem idegen emberek szemébe nézni.


Tudom,hogy ez egy egyfajta szociális fóbia.


De lehet,hogy részben normális,hogy az ember jobban izgul értelmes emberek társaságában.

Pl ők hamarabb észreveszik,ha butaságot mond valaki,stb.

2015. dec. 19. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!