Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy jobban tetsszek a barátomnak?

Figyelt kérdés
A barátom sokszor elmondja nekem ha megyünk valahova és egy csajon tetszik neki valami:ennek jó a sminkje, annak jó a haja, stb.De engem csak ritkán dicsér meg.Csinosnak tartom magam (és mások is).Én is adok magamra (ruha, smink, stb.) de úgy érzem neki soha nem fogok megfelelni és ez nagyon bánt.A legutóbbi beszólásánál elmondtam neki hogy nekem rosszul esik és azt mondta csak tippeket akar adni és megvígasztalt mert látta hogy nagyon rosszul esett.Nem veszem úgy hogy megakar változtatni, mert nem nagy dolgokról van szó,de pont ezektől érzem hogy nem vagyok elég jó.Vagy tényleg próbáljam ki ami neki is tetszik vagy legyek olyan mint szoktam?Nagyon zavar a dolog... csak az vígasztal hogy v.mért csak velem jött össze.
2007. nov. 9. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
valoszinüleg nem a külsőd miatt jött veled össze ahoz több kell:) kérd meg h hagyja ezeket abba és kérdezd meg h mit változtatna rajtad csak tippeket mondjon ne követelje ne miatta változz de ha esetleg látsz benne fantáziát és jo ötletnek tartod kiprobálhatnál egy- egy ujjab sminkcucot vagy frizut. de csak ha neked is tetszik és NE MIATTA!!
2007. nov. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Én a helyedben biztos nem járnék ilyen fiúval,ha észre sem vesz.És miért más lányokat dícsér,miért nem téged?Ha téged szeretne,másra rá sem nézne.Nem érdekelné.De ehhez tudni kéne,hány éves is vagy.Bár én már anyuka vagyok,és én is szeretek csinosan öltözködni,sajnos az én párom se dícséri a külsőmet,ami engem is,nagyon bánt.Gondolom te fiatalabb vagy,próbálj erről beszélni vele,neked mi esne tőle jól.Ha szeret téged,akkor fontosak lesznek neki ezek a dolgok.

De ha nem,szerintem kár az időt pazarolni rá,sajnos vannak ilyen férfiak.

2007. nov. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ha mindig azt lesed mi tetszik neki, akkor soha nem fogsz megfelelni.Miért kellene neked másokat majmolnod?Csak azért mert a pasidnak az tetszik?Vegyen egy kirakatbabát és azt úgy öltözteti, sminkeli ahogy kedve tartja...Te maradj csak önnmagad és azt tedd ami neked tetszik.Néha nem árt egy új smink, ruci stb.,de csak ha neked úgy van kedved.Így választott, így fogadjon el!Ha mindenben az ő kedvére teszel, akkor az már nem te leszel...
2007. nov. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!