Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lánytól holnap fogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánytól holnap fogom megkérdezni hogy nem járna e velem. Szerintem az lesz a válasz hogy igen, de utána nem tudom hogy mit mondjak neki. pár ötletet?

Figyelt kérdés
Nem szeretném hogy amikor igent mond akkor utána kus legyen...
2010. márc. 23. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
egyszerű: CSÓKÓLD MEG TE OKTALAN!!!!!!!!!!
2010. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ba sszam legyel vicces vele,miutan igent mond,csokold meg,es szakisd is felbe a csokolozast,es mond neki azt hogy de lehet hogy jovoheten doblak,rohogjel es megin csokold meg,lokd el magadtol jatekosan,es kerdezd meg tolle hogy csak ennyi telik tolle?bennan csokol,es lassan huzd magadhoz megint es csolokolozzal vele tobb ideig,nem fogsz bunkonak tunni hidd el,olyan erzesek lesznek benne amit nem minden fiu tud belolle kivaltani.


hidd el,nem egyszer hallottam noktol vissza az ilyen fazakat,diszkoban is megfogod a ket kezet felemeled,nekinyomod ovatosan a falnak es csokolozol vele,ezeket imadjak a nok,hidd el,nem akkarki teszi meg ezt veluk.

2010. márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!