Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek később probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek később probléma lehet belőle ha ilyen féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel mindig megszoktuk beszélni hogy kivel és miért vagyunk jóban, nehogy bármelyikőnkben is tüske maradjon és fölöslegesen aggódjon. Mindketten tudjuk milyen ha megcsalnak és nem akarunk ezen újra átesni. A probléma csak az hogy én szorgalmazom jobban ezt az egészet. Ő kb. azon a szinten van, hogy ameddig őt nem hanyagolom el addig nyugodtan lehetnek lány barátaim, én viszont úgy vagyok, hogy ne barátkozzon férfiakkal. Nem hiszek ellenkezőneműek barátságában. Ezért ha lehet kettesben ne menjen más pasikkal sehova, ha pl ott van a barátnője, vagy baráti társaság akkor kicsit sem zavar, de egyébként nagyon. Ha pl. lesz egy új munkatársa, azon is tökre ki tudok akadni és mindig lecsekkolom facen hogy kiféle miféle, kicsit megnyugszom ha látom hogy kapcsolatban van. Totál gáznak érzem magam. De ő azt mondta hogy így szeret. És örül neki hogy látszik rajtam hogy mennyire féltem. Tényleg lehetséges lenne hogy ez valakinek bejön? Mert szerintem totál nem normális ahogy gondolkozom az egészről. :S

22/F


2015. dec. 22. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ez totál gáz. Te birtokolni akarod.
2015. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

lemaradt:


ha a barátnődet ez nem zavarja, és örül neki, akkor nincs gond.

2015. dec. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valóban totál nem normális, ahogy erről gondolkodsz, és jó, hogy ezt látod, a barátnőd meg most még elfogadja, mert neki ezen a szinten még elfogadható, nem tudja, milyen az, amikor teljesen rátelepednek az életére. Ha eddig a felismerésig eljutottál, akkor tegyél valamit azért, hogy ne ess a végletbe, mert akkor viszont már neki sem fog megfelelni.
2015. dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy mi ilyen ő az enyém én az övé kapcsolatban vagyunk, ami sokak szerint nagyon nyálas és nem lesz jó vége. De két éve együttélünk és ebből még nem lett soha semmi vita. Ha valami zavarja akkor le tudja ordítani a fejem, de emiatt még soha nem szólt, szóval remélem továbbra is elfogad ilyennek. Meg soha sem veszekszünk max néha felemeli a hangját. És ha zavar hogy másik pasival van azt is szépen megbeszélem vele és nem megtiltom neki hogy jóba legyenek.
2015. dec. 22. 10:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Én éltem ilyen kapcsolatban.

Még azt is hagytam, hogy a pasim webcam szexeljen a lányokkal, mert úgy gondoltam, hogy így hosszabb lehet a kapcsolatunk, ezzel kifejezem a szeretetemet, stb.

Én nem jártam sehová, mindig megmondtam hol vagyok.


Ő egy idő után egyre többször maradt ki. Nem szóltam.


Aztán kezdett velem nem törődni. Rászóltam, hogy hé, én egyedül vagyok, téged körülvesznek a csajok. Akkor dobott.


Az ilyen kapcsolatok mindig szétmennek. Még a legártatlanabb dologból is titkolózás és féltékenység lesz. Pl. én ott tartottam, hogy nem mertem megmondani, hogy férfi kollégám van, azt mondtam, nő.


Közben mindent igyekeztem megadni neki, anyagilag, az ágyban, mindenhogy, hogy jobb legyek, mint az elképzelt lányok a netről.


Utólag örülök, hogy vége lett, és sajnálom, hogy nem léptem le sokkal előbb. A mostani párom nem akad ki, hanem mindent megtesz azért, hogy ne akarjam megcsalni :3. És én is... Jobbat egyikünk se talál.

2015. dec. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én például nem szeretem a féltékenykedést... szerintem ha vannak is ilyen gondolataid, igyekezz magadban tartani. Gondolj bele, aki ilyen féltékeny, arra föl tud nézni a párja? Mert szerintem nem. Legyen önbizalmad.

21L

2015. dec. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kicsi a farkad, vagy mi a baj? Ha van önbecsülésed és bízol az asszonyban, akkor nem leszel féltékeny.
2015. dec. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem barátnőm csinálta ezt, és rá is ment a kapcsolatunk. Becsüld meg az asszonyt, és ne ess át a ló túlsó oldalára! Változtass, amíg nem késő!
2015. dec. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
66%

Totàl gàz vagy. Nekem tudod mikor mondja meg a hapsi,hogy ne talàlkozzak kettesben egy pasi baràtommal. Ùristen,mi lesz,ha fényes nappal beülök kv-zni +üdìtőzni egy òra hosszàra a kollégàmmal? Ahol a beszélgetés 90%-a a munkàròl szòl. A maradék 10 meg a csalàdròl...

Ès hiàba nyugszol te meg,ha az ùj munkatârsa kapcsolatban van. Ugyanis attòl még szemet vethet a nődre. Ès jajj,hàny nős krapek csapja a szelet màs csajoknak?

Ès egyet jegyezz meg:ha valaki meg akar csalni,hiàba ülsz te a nap 24 òràjàban a szoknyàja mellett. Megtalâlja a mòdjàt!!!!

Ha meg nem akar,6 lòval sem lehet elràngatni mellőled!

Mivel màsabb,ha a baràti tàrsasàggal megy? Ha meg akarja tenni, félrevonul:-) Ez nem biztosìték!!!!

2015. dec. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!