Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túlságosan féltékeny vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan féltékeny vagyok, vagy mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
9 hónapja együtt vagyunk a barátnőmmel, mindennél jobban szeretjük egymást(tényleg! ő is engem, legjobb kapcsolat), viszont állandóan feszélyezve érzem magam mikor ott vannak a fiú barátai..ugyan úgy foglalkozik velem attól függetlenül, csak valamiért nem szívlelem őket..most voltunk egy fesztiválon és csak egy pillanatra mentem el köszönni egy ismerősömnek és máris össze akarták hozni egy másik fiúval..aztán állandóan utánakiabálnak meg hasonló dolgok..tudom, hogy sose csalna meg, mert érzem, hogy mindennél jobban szeret, csak egyszerűen félek, hogy ha nem vagyok ott akkor a fiúk, hogy bánnak vele..hogy esetleg nem tudom megvédeni..hozzá kell tenni, hogy gyönyörű lány..lehet pont, ezért érzem magam picit rosszul..én se vagyok csúnya, de azért ő tényleg nagyon szép

2013. júl. 22. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez édes! :) Tudni illik, hogy én is ilyen körökben mozgok, mármint a társaságomban 1 lány van még rajtam kívül és 12 pasi. Nálunk is szoktak ilyenekkel viccelődni (jajj összehozlak ezzel/azzal), szerintem ne vegyél mindent véresen komolyan és lazulj el. Hidd el, hogy a barátnőd szeret és nem véletlen van veled. A külső nem minden!! Védelemre meg nem hiszem, hogy szorulna, ha sok a fiú haverja. Az meg, hogy utána kiabálnak bunkó pasik szokása. Kiküszöbölni nem lehet, csak elengedni a füled mellett. :)
2013. júl. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Teljesen megértem a problémád. Én is így vagyok ezzel. Valahogy ezért nem is szerettem volna én se ilyen topmodell csajokkal járni, mert tudtam, hogy csak az idegbaj ölne meg, mert állandóan azon idegeskednék, hogy ez is megnézte, az is megnézte, ez így szólt be neki, az úgy szolt be neki... Nem hiányzik ez nekem. De az is igaz, hogy így is becsúszott már egy-két ilyen nő, de nem is tartott vele sokáig a kapcsolatom.
2013. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mi már több mint 9 hónapja együtt vagyunk és minden szép meg szeret is..csak valamiért annyira zavarnak a fiú barátjai:/
2013. júl. 24. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!