Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok, mit is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, mit is tehetnék ebben a helyzetben, az baj ha a barátnőmnek 1hét pauzát adok?

Figyelt kérdés

Jelenleg 18éves vagyok, ő pedig 16 éves lány. Nem lázadó, gyönyörű, viszont én vagyok neki az első komoly kapcsolata ( 10hónap ) viszont előttem volt egy fiúja, akivel kb 3hetet voltak eggyütt semmi sem történt. Köztünk nem volt még szex, viszont minden más igen ( télleg minden más ) nekem eddig 7 barátnőm volt akikkel elég sok tapasztalatot gyűjtöttem, még neki elenyésző tapasztalat jutott.

Az ő baráti társaságában elég sok a lezbikus lány, s bántja őtet, hogy néha belegondol milyen lenne lányal smárolni, meg ilyenek. Mondtam neki, hogy kaphat 1hét büntetlen kimenőt, persze előre letiztázzuk ezt, mettől-meddig és hogy milyen részletekkel. Szerintem csak a kiváncsiság hajtja, mint minden 16éves lányt, akinek nem volt eddig tapasztalata. A kérdés, hogy megengedjem ezt neki? Nem szeretnék zsarnokoskodni felette, persze ha ezt teszem, előbb utóbb ugyis kipróbálna csak a tudtom nélkül. De nem szeretném elvesziteni, és inkább most csinálja,mint későbbiekben. Mondtam neki, hogy igy bár megtudja valójában melyik csoporthoz vonzódik, vagy lesz hasonlitási értéke, és áttudja értékelni velem eggyütt ezt az egészet, szerintem nem sűlhet ki rosszul egy két csók végett biztos nem lesz biszex-lezbikus, mivel tovább else menne.



2015. dec. 23. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Egyszerűbb lenne, ha bevennétek egy lányt édeshármasba már akkor.
2015. dec. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon nehezen akarta elmondani igy is, szűz még mielőtt valaki megkérdezi, én nem. ( bár ennek semmi köze ide.. ) Továbbiakban nagyon fél, hogy jobban fog tetszeni neki a saját nemével való smárolás-stb, viszont mondta hogy sose hagyna el, de fájna neki ha télleg jobban esne, de itt jön képbe hogy végettem nem csinálná csak, viszont én jót akarok neki és ha ne adj isten rosszul sülne el számomra, akkor jót tettem vele, mivel egy csomó rossz kapcsolatot megspóroltam neki, idővel eggyütt.
2015. dec. 23. 23:38
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves első kommentelő, ez nem jutott még eszembe, de mit vegyünk be egy édesháromast? Felőllem lehetne, de itt nem az a lényeg, hanem az hogy milyen nélkülem + egy másik lánnyal pl a smárolás- séta kézenfogva és ilyenek, ebbe 3as dolgot folytatni, ökröség lenne..
2015. dec. 23. 23:40
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Nekem azért az kicsit fura, hogy itt egy szűzlány, aki elvileg szerelmes a fiújába, de lányokról fantáziál.

Oké, nekem semmi bajom vele, 16 évesen belefér, hogy még bizonytalan. A kapcsolatba viszont szerintem nemigen fér bele.

Figyi, ha fiúkról lenne szó, akkor is adnál neki kimenőt? Ha a Pistit meg a Józsit meg a Lacit akarja kipróbálni, az is oké? Ugye nem? Na ez pont ugyanaz.

2015. dec. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
megengedni neki? Milyen alapon döntesz az ő életével kapcsolatban?
2015. dec. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát el bírom képzelni hogy csajként nagyon is bejönne egy dögös másik cicis! Hagy próbálkozzon, és még lehet belőle később sok szép hármas, egy másik csajjal!
2015. dec. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
csak nehogy annak a csajnak f. sza legyen, akivel kipróbál ezt azt a kimenő alatt.
2015. dec. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Pasival nem engedném meg, ezt tudja ő is. Szerintem ezt a tapasztalathiányosság hozta ki belőle, és nyugi nővel szeretné csak kipróbálni milyen smárolni,meg csók-séta kb ennyi is..


Mi jogon döntök az életérőL? Jót akarok neki, hogy tudja a jövőben mire számithat, a másik hogy szerintem korrekt is vagyok vele szemben, hogy ezt megengedem..

Ps. tudom hogy más pasival nem lenne rajtam kivül.

2015. dec. 24. 11:51
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

12 éve van férjem, és mindig megengedte nekem, hogy ha összejön, nőkkel együtt lehessek. Ő nem tudja azt megadni nekem, amit egy másik nő igen. (Néhány ilyen alkalom volt a sok év alatt, nem teperek érte, de van amikor szembe jön az alkalom.) A férjem éppen ezért imádom, senki mellett nem lenne ilyen jó dolgom, soha nem hagynám el.

A lényeg: szerintem épp hogy magadhoz láncolnád a lányt, ha megengednéd neki, hogy kipróbálja lányokkal is, hálás lenne nagyon, és vigyázna a kapcsolatotokra, mert nagyra értékelné a kapott szabadságot.

2015. dec. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves 9. !

KÖszönöm ezt a véleményt, ami hasznos és egyben motiváló volt számomra, s igy fogok tenni én is.


A barátnőm nem férfiakkal gondolt kipróbálni mást, csupán nőkkel, és szerintem is ez a kapcsolatunk javára válhat pozitivan.


BOLDOG KARÁCSONYT!

2015. dec. 25. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!