Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tettamanati Gábor Exparner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tettamanati Gábor Exparner visszahódítás könyvét honnan tudnám letölteni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 11:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

szia!

szerintem rendeld meg 2500 ft igazán nem sok a könyvért, és megsúgom: tényleg nagyon jó.

2010. márc. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
könyvtárból?
2010. márc. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Többféle variáció van.

1/Bemész egy könyvtárba és vagy van, vagy nincs.Ha nincs, akkor könyvtárközi rendeléssel bekéred.

2/Megveszed

3/Beregelsz egy-két torrent oldalra, vagy fent van, vagy nincs, ha nincs, akkor kéred a kéréseknél hogy tegyék fel és vársz.

2010. márc. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Akkor tényleg érdemes? Működik?

Nem tudná nekem valaki elküldeni?

Nagyon nagyon szükségem lenne rá..

2010. márc. 24. 11:27
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok az első válaszoló. Szerintem jó könyv, sokaknak sikerült már ezekkel a lépésekkel újra egymásra találni. Igaz nekünk még nem, de a helyzet bíztató és nagyon az elején vagyunk még... Ne haragudj de nem szeretném elküldeni, én is megrendeltem, mint ahogy mindenki más is, szerintem 2500 ft igazán nem sok érte...
2010. márc. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Megértem. De egyetemistaként, jövedelem nélkül most nem fog menni, hogy ennyit költsek rá. Azért, ha bárki tud nekem segíteni, megköszönném.
2010. márc. 24. 11:37
 7/14 anonim ***** válasza:

szia!!

rendben elküldöm neked!!! Én is egyetemista vagyok amúgy:P dehát a sorstársakon segiteni kell.

Add meg légyszives az emailed én semmiképp se szeretném közzétenni itt az enyémet.

2010. márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
Ismét reklám :) Akkora lúzerségek ezek a cuccok, hogy hihetetlen. Könyvből csajozni? Ehh...
2010. márc. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tényleg jó az a könyv? Kicsit szkeptikus vagyok ezzel. Melyik internetes oldalról rendelted meg kedves utolsó hozzászóló?
2010. márc. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nagyon nagyon hálás vagyok!

qunqus@freemail.hu

tényleg köszönöm!

2010. márc. 24. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!