Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnő visszahódítás. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő visszahódítás. Hogy újra akarjon. Tippek, tapasztalatokat várok?

Figyelt kérdés

Barátnőm szakított velem egy hiba miatt.Szeret és szeretném visszakapni őt.Ilyenekre gondolok mint nem hívogatom, se sms és megalázkodás stb?

Szeretném hogy újra fellobanjon benne a tűz irántam:)


2011. máj. 4. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ mi volt az az egy hiba, de mindenképpen kérjél bocsánatot és sajnálod, hogy elveszítetted, hiszen nagyon fontos neked. 23/N
2011. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy remek filmbeli módszer:

Elösszőr is kérj bocsánatot.Utána mond neki hogy ismerkedjünk meg újra:)Vigyél bele egy kis játékosságot:)Hívd el randira,mond magadról pár mondatot amivel megnevetetted!Így felidézed a szép emlékeket,és lehet ad még egy esélyt!

Ha valóban szeret,addni fog!Ha meg nem akkor ne keresd!

2011. máj. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az attól a hibától függ. Ha megcsaltad például, akkor ne számíts rá. Engem sem tudnál visszahódítani.
2011. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem csaltam meg.Soha nem is fogom.

Még várok ötleteket.

2011. máj. 4. 13:16
 5/5 napietus ***** válasza:
szerintem egyértelműen add a tudtára, hogy megbántad, hogy hibáztál, és kérj tőle bocsánatot. ha már nem haragszik, az jó kezdet. aztán próbáld meg meghódítani, ugyanúgy, ahogy egyszer már sikerült. azt látni fogod a reakcióin, hogy van-e esély. ami viszont fontos: ha egyértelműen kimondja, és látszik is rajta, hogy látni sem bír, akkor engedd el. egyébként se akaszkodj rá nagyon, mert ezzel csak ellenkező hatást érsz el nála.
2011. máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!