Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiborult a bili, van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiborult a bili, van értelme ennek?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre több a veszekedés.

Ma cuccoltunk fel a lakásba, kezünk tele szatyrokkal, az ajtót csukom be és kiesett a kezemből egy kis táska, amiben egy üveg kompót meg egy kis tál hús volt. Összetörött mindegyik, gyorsan összetakarítottam. Azóta folyamatosan bunkó velem, cifrán elküldött melegebb éghajlatra. Sőt az anyjának is elmesélte, amit direkt kértem, hogy ne tegyen mert rosszul esik.

Normális az ilyen?



2015. dec. 25. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem látunk bele a kapcsolatotokba. Beszéljétek át higgadt fejjel.
2015. dec. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amikor egy üveg törött kompót elég a veszekedéshez, ott nem sok jót tudok jósolni a jövőre nézve...
2015. dec. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én azt mondtam volna!

Hú de idegesítő helyzet volt!

Nem szexelünk egy jót levezetni a feszültséget?

A jövő karácsonyt már ne vele töltsd!

2015. dec. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaaaa, de azt sem tudni Te melyik fél vagy!Nő, férfi?
2015. dec. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sem. valami nagyobb gond is van ott a háttérben, amiről nem írtál.
2015. dec. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogadjunk,anyóstól volt a kompót meg a hús és a pasi meg jobban húz az anyjához,mint hozzád.Véletlen volt,ilyenből nem kellene ügyet csinálni.
2015. dec. 26. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha az anyuka a mentsvára egy párkapcsolati "konfliktusba"- ha a kompót hiányát is annak tartjuk, az bizony baj.

Főleg, hogy megkérted hogy ne tegye.

Úgy látom, az anyja főnökli őt is, meg a kapcsolatotokat is... ez nem PÁRkapcsolat.

2015. dec. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!