Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én lennék az önző?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én lennék az önző? Ti, hogy éreztetitek napközben, vagy ha távol vagytok a párotoktól, hogy fontos számotokra?

Figyelt kérdés
Párommal nem tudtunk találkozni már több mint egy hete. Ez idő alatt beteg lettem, egyik nap rákérdezett, hogy vagyok másik nap nem. Tudtam, hogy ma vizsgázik, és mondta ez nagyon fontos neki, tegnap egész nap elfoglalt lesz, de reméltem, legalább egy jó éjt üzenetet küldd. Hajnali egy volt, amikor ráírtam, miért csinálja ezt, és mivel egész nap nem hallottam semmit róla, miért nem képes rám írni és rám szánni egy percet. Erre kicsattant, hogy mennyire hülye és önző ember vagyok, és miért nem értem meg, hogy ő tanult, és ez egy nagy vizsga lesz neki. Tényleg nagy kérés ez? Ti ezt, hogy oldjátok meg?

2015. nov. 25. 11:10
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
59%

Ha te beteg vagy,akkor ne a telefonodon lógj :)


Ő vizsgázik. Ezt is meg lehet érteni.Ha levizsgázott,majd meglátogat és ápol. Ha nem,akkor ennyit jelentesz neki.

2015. nov. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok, és mióta vagytok együtt?

Ha van egy párom, akit szeretek, akkor nap közben is kommunikálok vele, még ha annyira sok dolgom és elfoglaltságom van, akkor is szánok rá legalább néhány üzenetírásnyi időt, vagy pár perces telefonbeszélgetést. A kettő nem zárja ki egymást, az embernek arra van ideje, amire akar szánni időt.. Vagy hogy szól a mondás... :)

2015. nov. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
Ha két ember egy párt alkot, akkor tényleg úgy normális, ha azért minden nap érintkeznek legalább egy sms erejéig. Ugyanakkor ha akarsz valamit, akkor tégy érte, ne pedig várd a sültgalambot! Ha meg nem jön sültgalamb, nem célszerű számonkéréssel kezdeni.
2015. nov. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
32%

Igen önzô vagy,vizsgàja van hagyd ilyenkor békén,tudod nem mindenki needy a csajàra,hogy àllandóan csak ô meg mindig seggében legyen mert ha nem akkor irgumburgum.

A jövôje a tét,te màr rég màshol leszel de a szakmàja örök

2015. nov. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
100%
Legalabb elotted is vizsgazott egyet. :-)
2015. nov. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:

Ez nem önzőség, és nem is ez a probléma. Tényleg furcsa, hogy rád sem bagózott, még betegen sem. De ez is attól függ csak, hogy ti mit igényeltek a kapcsolatotokban.


Vagy neked kéne megérteni azt, hogy ez neki mennyire fontos vizsga és mennyire arra koncentrál vagy stresszel miatta, vagy neki kéne megérteni azt, hogy neked fontos lenne egy pici törődés még ilyenkor is (ami érthető, persze, és kb. 1 percet igényel). Azt nagyon rossz, hogy így rád förmedt, ezt ne fogadd el! BEszéljétek meg alkalomadtán, de semmiképp ne legyen sértődés, védekezés, veszekedés belőle!


Hogy mi hogy csináljuk? Amikor van kedvünk, írunk egy-egy e-mailt vagy sms-t egymásnak. Semmi megszokás, semmi rendszeresség. De azért minden nap beszélünk valahogy legalább egy picit.

2015. nov. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
23%
Te miért nem érted meg, hogy vizsgája van? Te beteg vagy, ráérsz, azt se írtad, hogy te egyáltalán tudod-e, milyen stresszel jár egy vizsga. Egyébként meg szerintem te vagy a bunkó, hogy meg se kérdezted, hogy sikerült a vizsgája, csak elvárod, hogy ő érdeklődjön felőled. Te miért nem tudsz felőle? Önző vagy.
2015. nov. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi kapcsolatellenes ember van itt :D
2015. nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
100%
amúgy 7-es, hogy kérdezte volna meg, hogy sikerült a vizsgája, mikor az ma van? és a kérdező a tegnapi napról írt..
2015. nov. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:

Akkor sry, félreolvastam. De érdekelne, hogy vajon ő érdeklődött-e felőle, vagy csak elvárja, hogy körberajongják?

Nem kapcsolatellenes vagyok, csak nem bírom az önző csajokat.

2015. nov. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!