Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg egyetemre jár?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapot voltam együtt. Ő azt mondta,egyetemre jár,munka mellett,de a 4 hónap alatt egyszersem ment be,vagy nem tudom,hogy működik...


Nem kérdeztem,amig együtt voltunk,mert vakon voltam...elvileg ez az utolsó éve.

Nem akarok neki szemrehányást tenni,semmi egyéb,csa kíváncsi vagyok.

Szóval,hogyan működik az egyetem, munka mellett? Köszi


2015. dec. 27. 23:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó évben ha ügyes valaki akkor megvan a kellő kreditije és csak a szakdolgozat meg a gyakorlat hiányzik neki, akkor nincs szüksége kurzusra, így valóban nem kell bejárni.
2015. dec. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
lehet passzívféléves. :D
2015. dec. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Halasztott egy évet vagy egyetlen tárgya nincs meg csak így elég lesz a végén abból levizsgáznia.
2015. dec. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Ne haragudj első,véletlenül lepontoztalak. A fene,temetőről vagyok
2015. dec. 27. 23:14
 5/17 A kérdező kommentje:
Telefonról *😄😄😄
2015. dec. 27. 23:15
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó félévben nekem is heti 2 órám volt a szakdoga mellett, lehet ő is csak jó fel tudott mindig mindent venni.
2015. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A 4honap alatt 1x sem járt be, 1x sem irt semmilyen dogat...
2015. dec. 27. 23:17
 8/17 anonim ***** válasza:
Az utolsó időszakban államvizsga előtti hónapokban, illetve míg a szakdolgozatot írtam, nekem sem kellett bejárnom, pár alkalom volt csak konzultációra, csak tanulni kellett otthon.
2015. dec. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Amúgy egyetem válogatja mire mennyire kell bejárni, ha csak előadásai vannak, és megszerzi a jegyzeteket, akkor felesleges bejárni. Nagyobb egyetemeken sokan eladják a jegyzeteik vagy a haverjaik odaadják nekik, de a legtöbb helyen ezt tényleg nem lehet megcsinálni.
2015. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mindennap utánam jött, mindenről beszámolt...ilyeneket egy szóval sem említett
2015. dec. 27. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!