Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudja, hogy szeretem, elvileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudja, hogy szeretem, elvileg ő is engem, de nem szakít a barátnőjével. Csak kihasznál?

Figyelt kérdés

7 éve vannak együtt, jól megvannak, de elvileg engem jobban és máshogy szeret... Mit gondoltok? Szándékosan biztos nem akar átvágni, ismerem annyira, de sztetek ez az a kategória, amikor kényelmes neki a biztos pont meg az újdonság varázsa, és soha nem lesz képes váltani?


Amúgy nem csalta meg. De nagyon jókat beszélgetünk meg nevetünk, úgy érzem, hogy a másik felem. Mióta beszélünk, sokkal kevesebbet szexelnek.


Nagyon naiv vagyok?


2015. aug. 24. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Egész pontosan miben használ ki?
2015. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ki fog használni és Nagyon naiv vagy:)
2015. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
7 éve másodhegedűs vagy egy pasinál és komolyan ezt kérdezed?
2015. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Naiv és gerinctelen is, a pasival együtt.
2015. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Naiv vagy.

"Elvileg" szeret, gyakorlatilag a másikat dugja.

(jó, lehet hogy, ritkábban - de ez azért nem olyan nagy áttörés)

2015. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Miért lennénk gerinctelenek??? Nem csináltunk semmit.


De ja, igazatok van, ki kéne lépni, amíg még lehet. Nem fair.

2015. aug. 25. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!