Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ŐSZINTÉN, ti tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ŐSZINTÉN, ti tudnátok együtt élni egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Aranyos,kedves,normális,nem piál vagy drogozik,sőt cigit sem szív. Az ágyban is odateszi magát és figyelmes.


Viszont csóró és pontosan tudni,hogy hacsak nem nyer a lottó,akkor soha nem lesz képes egy családot eltartani,feketén,minimálbérért trógerol.



Az ilyen "2 ember fizetése kell." meg a "Te elvárod,hogy eltartsanak?" kérdéseket nem kérem! Ezeket azonnal lepontozom! Felnőtt válaszok kellenek!


2015. dec. 29. 16:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%

Nekem sosem volt pénzes barátom. Volt olyan, hogy én kerestem többet, olyan is volt, akinek nem volt állandó állása, amikor megismerkedtünk. Egyik sem keresett kimagaslóan. Viszont az fontos szempont számomra, hogy legyen ambiciózus, legyenek céljai és a képességének megfelelő munkája, amit szeressen. Ha kell legyen kész képezni magát a jobb lehetőségekért.

Egyébként most nincs barátom, de a pénzéhes cicusoknak van, ennyit erről, fiúk.

2015. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Én igen. Nekem is van munkám, viszonylag jól keresek, bár én sem tudnék egyedül eltartani egy családot.

Van háza ennek a férfinak, ahol tud lakni? Ha igen és nem kell még az albiért is fizetni, akkor szeritnem meg lehet oldani valahogy. Vannak, akik mindketten minimálbérből élnek és gyerek is van. Igaz, nincs minden héten 3x hús.


Azt nem értem, hogy miért feketén dolgozik? Nincs szakmája, OKJ, diploma?

Ha nem is akarna jobb munkát, nem tenne érte, akkor nem járnék vele. Fontos, hogy ambiciózus legyen a párom, én is az vagyok. Ha tesz érte, hogy legyen munkája, akkor viszont csak emiatt nem utasítanék el senkit.

2015. dec. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem is törekszik, hogy előrébb lépjen, akkor nem. Én sem ültem be egyből egy kényelmes, jól fizető állásba, de tettem azért, hogy előrébb jussak és legalább magamat el tudjam tartani. Számomra fontos, hogy egy emberben legyen erre igény, és ne csak várja a sült galambot, hanem keresse a lehetőségeket és éljen vele.
2015. dec. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Igen, nekem bejönne az ilyen pasi, teljesen őszintén. Bízom benne, hogy lelkileg is passzolunk és megbízható ...
2015. dec. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

"soha nem lesz képes egy családot eltartani,feketén,minimálbérért trógerol"


Ezek szerint nagy ívből tojik arra, hogy előrébb jusson az életben? Nincsenek ambíciói, nem törekszik?

Nem, nem kéne nekem ilyen ember.

2015. dec. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
3-as: ha már van egy tartós kapcsolat, stabil érzelmi hozzáállás, akkor lehettek egymás támaszai, nem is kicsit. Nem hiszek abban, hogy mindig mindenki egyénileg kell mindent megoldjon, a karrier fejlődést is. Ha már őszinte kapcsolat-család, akkor érdemes egymáson segíteni egy kicsit ilyen téren is.
2015. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

# 1 Hú most akkor mi van? Itt most lehet panaszkodni, vagy versenyezni, kinek szarabb az élete? De sajnállak, hogy neked nincs pasid, a pénzéhes csajoknak meg van.

Nekem sincs barátnőm, nem is volt sose. Se munkám, se pénzem, ráadásul még a szüleimmel is élek...

Próbálok tenni a dolgok ellen, jelenleg is tanulok, de akkor is lehangoló ez az egész élet. De megértem azt is, hogy a lányok 99 százalékának nem kellek, mert magamon kívül szinte semmit nem tudok nyújtani.

2015. dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

#6 Persze, ha már van.. De nálam ki sem alakulhatna, mert egyszerűen nem tudok rá felnézni. Egyébként meg eleget szív az ember az életében, és természetesen ha a kapcsolatomban beüt a szar, akkor nem állok tovább, hanem kitartok a másik mellett, de nem kezdenék azzal egy kapcsolatot, hogy kirángassak valakit a szarból.


#5

2015. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

1. nem tartanám el

2. legyen benne annyi h akarjon jobb melót

3. tanuljon

4. ragadja meg a lehetőségeit ha adódik

5. legyen jövőképe


ha ezek megvannak mellette akkor okés a pasi

2015. dec. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Azért azt még hozzáteszem, hogy nem mindegy, milyen korosztályról beszélünk. Pl. egy iskolástól, egyetemistától, főiskolástól nem vártam el soha, hogy a saját lábán is meg tudjon élni, annál a korosztálynál jobban elnéztem, ha a szülei levették a válláról ezt a terhet, de ez egy időszakos állapot, nem örökre szól.

Én már nem az a korosztály vagyok, az én korosztályom aktív dolgozó korú. A mi szüleink már közel vannak a nyugdíjhoz, vagy már nyugdíjasok, ha még élnek, vagyis ha nem olyan szerencsések, hogy jó nyugdíjuk legyen, ők szorulnak idővel a mi támogatásunkra.

2015. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!