Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy két ember tényleg nagyon szereti egymást, de mégsem illenek össze?

Figyelt kérdés
Ha tudtok konkrét, valós példát, légyszi írjátok.

2015. dec. 30. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt az idő kell, hogy eldöntse, és az összeköltözés. Ha nem próbálják meg, akkor sosem fog kiderülni.
2015. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is az összeköltözést preferálnám, ott merőben más az ember, megtudjátok hogy hogyan működtök együtt.
2015. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem, miért mondjátok ezt, de házasság előtt nem költöznénk össze. (Egyszerűen meggyőződésből,légyszi ne kövezzetek meg.)
2015. dec. 30. 22:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Olyan van, hogy nem küzdenek meg egymásért.
2015. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi a volt baratommal voltunk igy. Borzasztoan szerettem, es o is engem viszont. Tenyleg szivem minden szeretetevel, o meg kepes lett volna felesegul venni. De ket kulonbozo vilag voltunk, en szereny, becsuletes, szabalykoveto, kedves, o materialista, egoista, es erdekkapcsolat-apolo. Egy ido utan azt ereztem, kepes lennek ugyan toleralni a kulonbozosegeket, de csak olyan aron,, hogy kozben boldogtalan lettem volna. Boldogtakan eletet meg senki nem akar. Veguk o szakitott, mert szerinte becsaptam.
2015. dec. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, sajnálom, hogy ilyen szomorú vége lett. :( És az a legrosszabb, hogy olyannal történt ez, akit tényleg szerettél. :( Én is attól félek, hogy vége lesz a szerelmemmel, bár nálunk más különbözőségek vannak...
2015. dec. 30. 22:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze én és a fiú haverjaim. Nagyon szeretjük egymást, de nem vagyunk homók.
2015. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen,én pont ilyen párkapcsolatban élek(még)
2015. dec. 31. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5-Os vagyok. Egyaltalan nem lett szomoru vege, bekeben valtunk el, bar nagyon fajt egy ideig, de most eletem legjobb dontesenek tartom hogy vege lett, barmennyire is szep volt az idoszak mig egyutt voltunk. Bar tobb mint egy eve szakitottunk, azota sincs uj parom, ennek ellenere boldog vagyok hogy vege lett.

A forditott tapasztalatom miatt szomorubb vagyok, volt olyan akivel nagyon osszeillettunk, megsem tudtam beleszeretni. Ez jobban a lelkembe mart.

2016. jan. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!