Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti, hogyan milyen úton módon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogyan milyen úton módon oldanátok meg?

Figyelt kérdés

szóval...3 nőről van szó.


1. egy 22 éves nő, akit megismertem összejöttünk majd 2 hónappal később bemutatott a nővérének


2. 25 éves nő, ő az első lánynak a nővére, őt megismertem sokat beszélgettünk , aztán odáig jutottunk, hogy részemről ő értelmesebb, jobban áll az élethez dolgozik is, szebb is és kedvesebb is mint a húga, és ő is összejönne velem ha a húgával szakítanék


3. ő 28 éves azelőtt elutasított 5 évvel ezelőtt, és most jött képbe ő is amikor egy dohányüzletben összefutottunk, és vele is lehetne valami, DE! Őt maximum csak megdugnám szóval vele csak szex lenne maximum, ez azért motoszkál a fejemben valahol.


Szóval a kérdés!

Hogyan szakítanátok a hugicával h ne legyen családi probléma belőle, illetve megdugnátok e azt a csajt aki azelőtt elutasított.


30/f


2015. dec. 31. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem tudod megoldani anélkül, hogy ne legyen belőle családi balhé.
2015. dec. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én:

1. szakítanék a hugicával

2. megdugnám a 3. csajt

3. összejönnék a szebb és kedvesebb és DOLGOZÓ lánnyal

2015. dec. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tudsz élni! :) Tanácsot nem adok, mert egy lexarom, másrészről meg vagy olyan életre való hogy kigondold magadnak! :)


23/F

2015. dec. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt csak a sorrend a kérdés. Azt meg adja a lehetőség.
2015. dec. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó csak 4 évig a kutyának sem kellettem most meg adott volt lett 3 nő is.
2015. dec. 31. 21:10
 6/7 anonim ***** válasza:

1000 évig élnék, akkor sem kerülnék ilyen szituációba.


3.at kilövöm. Sosem érdekelt az egyéjszakás futó kapcsolat.



másik kettő közül meg nem lehet úgy választani, hogy ne legyen belőle veszekedés + az is lehet hogy két szék közül középre ülsz, mert a tesók megorrolnak egymásra. És a 25 éves nem fog a 22 éves ellen fordulni egy pasi miatt. Avagy hallgathatod egy életen keresztül, hogy miattad van rosszban a húgával. Kell ez neked?

2015. dec. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A tesókat hagyd, keféld meg a harmadikat.

Jóccakát!

2015. dec. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!