Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Kavartam az exem egyik legjobb barátjával.

Figyelt kérdés

Az exem szakított velem pár hónapja. Nekem nagyon fájdalmas volt, még szenvedtem sokat, hogy szeretem.

Most reménykedtem, hogy szilveszterkor lehet talán újra valami köztünk, hozzá jöttem házibuliba, végül inkább az egyik legjobb barátjával kötöttem ki egy ágyban, csókolóztunk, meg taperolás volt, szex nem. A srác most teljesen lelkes, szeretne folytatást. Bírom is őt, és néha gondoltam is rá "úgy" már, de nem tudom, hogy nem csak arról volt-e szó, hogy egyszerűen jól esett valakihez közel lenni, nagyon szeretethiányom van így szakítás után.

Ti mit tennétek ez után? Próbálkoznátok az új sráccal? Vagy nemet mondanátok neki? Próbálnátok visszahódítani az exet, vagy hagynátok? Kinek mennyi részletet mondanátok el? (Pl az új fiúnak elmondanátok, hogy mit éreztek, illetve az exnek elmondanátok, hogy mi történt pontosan?)


2016. jan. 1. 15:44
 1/3 anonim válasza:
Ha a pasi szakított veled akkor hagyd és foglalkozz a másikkal.
2016. jan. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szépen letottyannék a fenekemre, aztán eldönteném, hogy merre menjek.

Addig semmi, senkivel.

2016. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ma 17:47

Épp ezt teszem, de elég tanácstalan vagyok.

2016. jan. 1. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!