Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóljak ehhez? Lent

Figyelt kérdés

Ti mit szólnátok ahhoz, ha a párotok nem bontaná ki a tőletek kapott ajándékot? 27 éves nő vagyok, két hónapja együtt a 26 éves párommal. 26án adtuk oda egymásnak az ajándékot, ő nem bontotta ki előttem, bár meglepődtem, de nem akadtam ki. Tegnap, mikor találkoztunk,megkérdeztem, mit szólt az ajándékhoz, örült neki? Ki se bontotta még! Azt mondta, úgy gondolta, vár vele elsejéig.

Egyébként is sokszor nem tudom hová tenni. Azt mondja, szeretné, ha az élete része lennék, együtt laknánk, máskor meg azt mondja, úgy érzi, visszafog engem ( nekem diplomám van, elmehetnék más városba dolgozni, és úgy érzi csak ő tart így, de mondtam neki ez nem így van). Egyszer azt mondja, nagyon fontos vagyok neki, máskor meg, hogy eszébe jutott a szakítás, mert anyagilag nagyon szarul áll ( mondtam neki, ennek mi köze a kapcsolatunkhoz, és el is sírtam magam, hogy lehet ilyen).Azt se tudom,hogy szeret e. Azért akar összeköltözni, vagy csak úgy lenne kényelmesebb. Az elején majdnem minden nap hívott hogy hallja a hangom, most meg max rámír, és nem is használ annyi becéző szót az elmúlt időben. De lehet ez utóbbit csak már belelátom a sok furcsaság közé.Én már azon gondolkozom, megkérdezem egyenesen, szeret-e. Csak annyit mond, nem akar elveszíteni.



2016. jan. 1. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
És miért nem kérdeztél rá, hogy miért pont elsejéig? Lehet, hogy valami babona, vagy furcsa hóbort. :D
2016. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem, nem az..nem babonás.már volt névnapja akkor se bontotta ki előttem.

EGyáltalán nem babonás amúgy sem.

2016. jan. 1. 20:33
 3/6 A kérdező kommentje:
az elsejét se mondta egyszerre. Azt modnta, egy két napig...max elsején.
2016. jan. 1. 20:34
 4/6 Kisboltos ***** válasza:
kisebbségi komplexusa van veled szemben. találj ki valamit, hogy férfinek érezhesse magát melletted.
2016. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De mit? Nem éreztetem semmiben, hogy több lennéék, vagy elvárásaim lennének anyagiak terén, egyáltalán nem! EGyszerűen csak szeretem, és azt szeretném ha viszontszeretne...illetve remélem, hogy viszontszeret..

nem tudom mit tenni azzal, ha ő így érzi :(

2016. jan. 1. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Huh.hát ha ez vigasztal...nem a tied az egyedüli ilyen pasi....

Órákat tudnék írni róla....

A lényeg h neki egy múltbéli trauma (elhagyták) vezetett idáig. De ő meg is mondta....nem lesz újra "hősszerelmes"

Szőval az első csókot az összeköltözést....stb. mind nekem kellett. " intézni"

Az ajándékára azt mondta majd lesz ünneplős,mert nem akarja. h tönkremenjen (pénztárca a régi szakadt helyett)

Megoldást sajnos nem tudok a problémádra :(

2016. jan. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!