Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már egy ideje randizok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy ideje randizok egy férfival, csókig jutottunk el és az egyik barátnőm rálelt az egyik társkeresőn, ahol aktív felhasználó, naponta belép. Mégis mit szóljak ehhez?

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Talán hagynod kéne ezt a fenébe és hagyd, hogy jól alakuljon a sorsotok.

Ha meg rákérdezel, akkor meg azt fogja hinni, hogy ellenőrizgeted!


Most dönthetsz, hogy most így az elején tönkre akarod-e tenni a kapcsolatot, vagy nem.


Később pedig, amikor tényleg jól alakulnak a dolgok, akkor hozd fel neki, de csak kérdezz rá, ne gyanúsítgasd!

2015. okt. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell nyomozni utána? Attól, hogy téged megcsókolt az még nem olyan mintha örök hűséget fogadna. Csináljátok az agybajt magatoknak.
2015. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A barátnőm találta meg őt, nem én. Ő sem tudatosan keresett rá, csak böngészett a férfiak között és rábukkant.
2015. okt. 17. 16:23
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezért kérdezem, mert nekem az nem probléma, hogy fent volt az oldalon, hanem, hogy nagy valószínűséggel most ebben a pillanatban más nőkkel levelezget és ha köztünk még komolyabbra fordul és ő továbbra is aktív lesz, szerintem jogos lesz az aggodalmam, hogy továbbra is tartja a kapcsolatot a levelező partnereivel.
2015. okt. 17. 16:25
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Íme ez a jel a féltékenységnek a bizalomhiánynak és az önbizalomhiánynak!!


Párom és köztem 200 km van, interneten ismerkedtünk meg, de én soha nem feltételeztem róla ilyet, mint, amilyet most te!!


Talán nem vagy neki elég jó, ezért nézegeti, mert nem elég biztos, hogy lesz veled jó kapcsolat!

Meg is értem, ha már itt az elején féltékenykedsz!!

2015. okt. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Egyelőre csak ismerkedési fázisban vagytok, nyilván nem fogja kitörölni magát mindenhonnan. Amúgyis jellemző, hogy akik régóta fent vannak, mindig nézegetik, hátha bejön egy még jobb. Legyél türelmes, egyelőre nincs mit számon kérni, amíg nem fordul komolyra a kapcsolatod, csak nem baj, ha ott van ez a tudatodban.
2015. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze, nem akarom számonkérni még, még nincs ilyen jogom :) Csak úgy érzem, hogy jó kis összhang van köztünk és ő is teljesen lelkesnek mutatkozik irántam és én miatta már elutasítanám más férfiak közeledését, ezek szerint ő még nem könyvelte el komolyabbnak a dolgot, ha még máshol is be szeretné magát biztosítani.
2015. okt. 17. 16:33
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem jogos az aggodalmad mert a csók az ágy előszobája. Ha már hónapok óta randiztok és idáig jutottatok, letörölhetné magát, ha komolyan gondolná veled a dolgot.Mivel véletlenül derült ki örülj ennek, mert így legalább nem ért nagyobb csalódás. Ne jegyezz meg neki semmit, de ha jelezné, hogy le akar feküdni veled, előtte mindenképp kérdezz rá, mert akkor már jogosan említed meg neki a kérdést. Csak az tart több vasat egyszerre a tűzben, aki nem találja a megfelelőt.
2015. okt. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen pasit nem venném komolyan.Ha nem lépne be minden nap,akkor azt gondolnám,hogy elfelejtette törölni magát.De mivel belépked,nem gondolja komolynak veled a dolgot.
2015. okt. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!