Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, ha bocsánatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha bocsánatot kérek valakitől, akivel ismerkedtem, de elég hülyén viselkedtem vele?

Figyelt kérdés
Kicsit bánt a lelkiismeretem és utólag úgy látom, hogy ezt a fiút elüldöztem magamtól, mert hisztis voltam velem, számonkérő, türelmetlen, cseszegetős és ki akartam őt sajátítani. Nem viselkedtem egy igazi nőhöz méltóan. Valamiért ez kikivánkozik belőlem, szeretnék tőle bocsánatot kérni a hibámért. Szerintetek gáz, ha ezt őszintén megírom neki? Még akkor is, ha már nem fog beszélni velem. Nem tudom, hogy egy ilyen üzenetre lesz e reakció vagy sem, de úgy gondolom, hogy a lelki nyugalmam érdekében, meg kell tennem.

2016. jan. 2. 13:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
nem fog válaszolni, egy nagyon egoista férfiről van szó, aki mindig mindent csak a saját szemszögéből lát. néha az volt az érzésem, hogy csak ő számít és én meg a "kapcsolatunk" nem. sok dolgot szóvá tettem, ami a viselkedésében nem tetszett és gondolom az egoja ezt nem fogja feledni. de sajnos bizonyos dolgokat nem tudtam szó nélkül hagyni, ha valaki állítja, hogy egy nővel komoly kapcsolatot szeretne alakítani, akkor bizonyos dolgokban nem úgy viselkedik, ahogyan ő tette.
2016. jan. 2. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!