Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkedtem egy csajjal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtem egy csajjal de nagyon nyomulós voltam. Most meg nem akar velem beszélni se. Helyre lehet ezt hozni valahogy?

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Megvolt az első benyomás és ez nem volt valami jó, második esély meg nincs ilyenkor.

Idővel megbékél veled és talán, de csak talán fog veled beszélni.

2015. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Várj pár évet, és próbáld újra! :)
2015. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha elsőre meglett volna a kölcsönös vonzalom,és minden sínen lett volna,aztán utána történik ez,azt mondanám,várj x hetet,hónapot,aztán ki is békülhettek.Így viszont gáz.
2015. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Velem itt próbálkoztak már szélsőséges szexuális elképzelésekkel pasik, amikre én nem vágyom, ezt nem lehet áthidalni, még ha más klappolna is, mert valamelyikünknek nem lenne jó hosszú távon.
2015. júl. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem igazán. Ilyennek ismert meg, nem jött be neki, innentől már nem hiszem, hogy másként tudna rád gondolni, csinálhatsz akármit, nem leszel igazán szimpatikus számára. Jól mondják a többiek, majd esetleg néhány év múlva.
2015. júl. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!