Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom aszexuális?

Figyelt kérdés

Hogy az elején tisztázzuk, én vagyok a nő, ő a "férfi".

Két hónapja vagyunk együtt, azonban sokszor nagyon furcsán viselkedik. Saját magára túlzottan dícsérő megjegyzéseket tesz, de közben meg mintha szégyellné a testét. Pl. még sosem láttam a kezét :D Tudom fura, de tényleg így van. Volt, hogy kávézóban ültünk, én rövidujjúban kellemesen éreztem magam, rajta rövidujjú plusz fölötte hosszúujjú volt. Még meg is jegyezte, hogy milyen melege van, de mikor kérdeztem, hogy miért nem veszi le akkor a felsőjét, nem akarta. És ez még csak a kezdet volt. Amióta együtt vagyunk többször is hívtam hozzánk, hogy jöjjön megismerkedni a szüleimmel. Ők nagyon lazák, senki nem verte az ilyesmit nagy dobra nálunk, ezt neki is mondtam. Viszont ő nem volt hajlandó jönni egyszer sem. Olyan eset is volt, hogy hozzánk jött értem, és mondtam, menjünk be kicsit, üres az egész ház, és az is lesz késő estig. Válasz: inkább menjünk ki valahova. Mintha nem akarna kettesben maradni velem, csóknál még nem is jutottunk tovább. Persze nem siettetni akarom, csak furcsa, hogy mintha nem is vágyna rá, és alapból elutasítaná a helyzeteket, amelyek többet tennének lehetővé. Egész végig kávézókba, parkokba jártunk eddig, és hiába próbálkozom, nem akar a következő szintre lépni velem. Szerintetek mi lehet az oka?


2016. jan. 2. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Fétises,perverz,bármi lehet
2016. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most konkrétan mi ez? Leszbikus vagy b*zi kapcsolat?
2016. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valamit mindenképpen szégyell magán, ezért nem akarja, hogy olyan helyzetbe kerüljetek. Én finoman rákérdeznék a helyedben.
2016. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Ez egyszerűen érthetetlen számomra,hogy a párodnak nevezed,de bizonyos témákról nem mersz beszélgetni vele.

Mi a gond,mitől félsz,miért nem kérdezed meg bátran amire kíváncsi vagy?Ő a barátod és nem egy idegen.

2016. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem aszexuális. A többi jel teljesen másra utal.
2016. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2016. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azért nem mutatja a kezét, mert korábban vagdosta magát, és szégyelli (alacsony önértékelés, öngyűlölet vagy más családi probléma miatt).
2016. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kell egyből a legroszabbra gondolni :) Én is picit hasonló vagyok. Nincs semmi betegség, meg perverzség meg mittudomén.

2 olyan barátnőm is volt akivel 5-6 hónap után feküdtünk csak le, mert nekem ez a tempóm és így kényelmes és szeretem húzni halasztani a dolgokat, hiszen olyan izgalmas így. És annyir ajó érzés úgy lefeküdni valakivel hogy már mögöttetek van majdnem fél év. Ez eléggé közfelfogás elleni, de nekem ez a tempóm és nem szoktak otthagyni miatta a nők. Nem érzem magam beregnek imádom és élvezem a szexet.

2016. jan. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!