Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha a párom "más" a barátai jelenlétében?

Figyelt kérdés
szerinte ez normális, de szerintem nem..kicsit olyankor úgy érzem hogy más ember...
2015. dec. 30. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyankor többször játszik egyfajta szerepet az ember, hogy jobban befogadja a társaság vagy játssza előttük az agyát durvábban megmondva.
2015. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem mindenkivel egyformán viselkedünk.


ha arra gondolsz, normális-e, ha ilyenkor levegőnek érzed mellette magad, a válaszom: nem.

2015. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem csipem a barátait, valahogy rossz embereknek látom és mikor velük van mintha ráragadna ez...pedig amúgy egy rendes, kedves srácnak ismerem. ez normális?
2015. dec. 30. 22:03
 4/9 A kérdező kommentje:
nem az hogy levegőnek érzem magam.
2015. dec. 30. 22:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális. Ha szerepet kell előttük játszania, akkor nem igazi barátok. Az enyém ugyanolyan mindig.
2015. dec. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy előtted játszik szerepet, nem a barátai előtt.
2015. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy azt nem tudom, hogy előttem játszik szerepet vagy a barátai előtt.honnan tudom eldönteni, hogy melyik a valódi?
2015. dec. 30. 22:23
 8/9 A kérdező kommentje:
hát ezaz...
2015. dec. 30. 22:24
 9/9 anonim ***** válasza:
hààt szerintem normàlis, én is igy vagyok ezzel.A baràtom teljesen kigyurt testalkatú.Sokszor masznak rà a lànyok de szerencsémre ez őt nem érdekli. Mikor elmegyünk valahovà ahol a haverjai is ott vannak,ott persze ő teljesen màs lesz. Beleolvad a baràti körébe.De én ugy vagyok vele hogy akkor sem mondhatni hogy elhanyagol de nem annyit foglalkozik velem mint màskor. Ilyenkor is kapok csókokat meg belevesznek néha a beszélgetésbe. A haverjai is tökre normàlisak, de eléggé rosszfiusak is és az én baràtom is is ilyen. Szerintem àldott jó baràtom vam..Ja és visszatérve a kérdéseshez igen, ez normàlis.A pasik mind ilyenek,na jó van pàr kivétel. Ezt el kell mi nők fogadnunk,vàltoztatni nem tudunk ezen.De ne is akarjunk mert,ugyis csak a veszekedés lenne belőle. Ha otthon vagy amikor kettesben vagytok akkor normàlisan viselkedig,foglalkozik veled akkor semmi probléma. Ìgy fogadd el őt ahogy van,ìgy kell szeretni őket. Nekik ez ugymond ösztönösen jön, baràti körben próbàlják a haverjaik előtt nem megmutatni azt az oldalulat is amilyenek akkor amikor a barátnőjükkel vannak. Remélem tudtam segìteni. :)
2015. dec. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!