Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B~Way kérdése:

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem is tudom hol kezdjem.


Nos. Barátnőmmel nem igazán tudunk összhangba kerülni. Amikor nála vagyok akkor nagyon jól érezzük magunkat habár a nemi életben is vannak gondok,hogy nem áll fel,lekonyul,hasonlók (rèszletek és okok lent) de amikor eljövök akkor mondhatni hogy "kínkeservesen" bírjuk ki hogy ne szólalkozzunk össze 4 napig.

Facebookon,telefonon próbálunk beszélni de mindig ez a vége. Vita.

Most is 2 napig bírtuk aztan felkapta a vizet azon hogy nem mentem el (pedig mar elotte levo nap momdtam neki h dolgozom és nem tudok menni) es azt hitte h megyek. De rajott h nem es berágott. Ezért azt mondta h a kovi 4 napban ne is találozzunk. Ma pedig facebookon megosztottam egy posztot ami neki nem tetszett,magára vette és ezen osszekaptunk.

És végre en is kimondtam a véleményem.

Mindig azt kapom meg h velem nem jo elmenni sehova mert elrontom a hangulatot(csak ezeket kicsit keményebb szavakkal). A városban nem szeret setalni. Mas varosba nm tudom atvinni mert a szomszedos varosokat nem ismerem. Ezert elmegyek hozzá h azert ha nem is kint a szabadban de egyutt tudjunk lenni. Erre ezt is magára vette h én beszorítom oda és nem akarok menni vele sehová.

Állandóan megkapom tőle a negatívjaimat. Szerencsére nem masok elott csak egymas kozott de azt minden nap amikor talalkozunk. És el kell fogadnom. De amikor en mondom el neki akkor ugy berag hogy nem lehet hozzászólni. Nem akarja megbeszèlni a dolgokat mert "nincs kedvem"...

És a vicces hogy még 2 hónapja se vagyunk egyutt és ma is megkaptam. "Nincs koztunk osszhang"...

Nagyon szeretem. Volt akitöl nem kaptam ennyi negatívat de mégse szerettem ennyire. Nagyon durván hiányzik 1 nap után is.

Vélemény? Nem tudom hová tegyem ezt most kettonk kozott.

Van aki már járt így és egyutt maradtak? Vagy ez egyertelműen kampec a vége nemsokára? Meddig lehet ezt bírni?



2016. jan. 4. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Majd egyszer felnőttök és ezt a gyerekes viselkedést elhagyjátok.
2016. jan. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

jaj, hát én ezt a személyiségtípust nem bírom.

Nem hiszek abban, hogy egy férfinak ezt be kell nyelnie, hogy a nő minden áldott nap buuuusztassa valamiért.

Hát én biztos leülnék vele beszélgetni, hogy a stílusán is, meg a kritikái mennyiségén is változtasson.

Figyi, az a baj ezzel, hogy évek alatt tönkre tudja tenni a személyiségedet, ha azt hagyod. Már majd nem mersz semmit úgy csinálni, ahogy valójában szeretnél, mert őkelme mit szól hozzá....

Hát te tudod...


Adhatsz neki esélyt, úgy hogy figyelmezteted, de azért ha nem változtat, szerintem ne horgonyozz le évekre.

De van, aki tud változni, ahogy idősödik.


Amúgy elég hisztisnek tűnik.

2016. jan. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem normális. Mit szeretsz benne? Fel se izgat rendesen. Ez szerintem kampec, de neked kell végetvetned ennek, mert ő vlsz sokáig el lenne így hogy csak kínoz és megaláz és közben persze mártirkodik 27N
2016. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Rengeteg hasonló kérdés van. Nyilvánvalóan nem működik a kapcsolat de azért csak erőltetik.
2023. jún. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!