Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már nem vagyok szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem vagyok szerelmes, megmondjam neki?

Figyelt kérdés

Szeretem, de már nem vagyok őrülten szerelmes. Nem vágyom senki másra, vele akarom leélni az életem, de már elmúlt a szerelem.

Ha mindig mindenben őszinték vagyunk, ezt hogy mondjam meg neki, hogy ne az jöjjön le számára ebből, hogy szakítani akarok, vagy legalábbis egy idő után majd otthagyom?


2016. jan. 4. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Vannak az ember életében ilyen periódusok, mikor kevésbé vagy egyáltalán nem szereti a párját. Rajtad áll, hogy vissza akarsz-e találni hozzá vagy sem.

Én nem mondanám el neki a helyeben, csak akkor, ha úgy érezném, hogy le akarom zárni a kapcsolatunkat.

2016. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MolotovPunk ***** válasza:
A szerelem mulandó dolog és később átmegy szeretetbe.Ettől függetlenül sokan együtt maradnak azért.Illendő lenne elmondani,de csak akkor,ha biztos úgy érzed,hogy 100% szakítani akarsz vele.Jól gondold át,ha szakítasz vele,nehogy később megbánd...
2016. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem Kell az orrara kotni.mi csak 3 es fel eve vagyunk egyutt de nekem is van neha h orulok ha nincs otthon psr napot, vagy idegesit.nem langoloan szeretem de szeretem, o is igy van vele, ez a normalis. Nem elvakuktan tini mod lehet csak szeretni.bar neha hianyzik persze az az erzes, de tobbet er amit eddig egyutt felepitettunk (kepletesen ). Elotte nekem csak max 1 eves kapcsolataim voltak ezert en is meg voltam zavarodva h ez normalis e, h nem remego gyomorral varom h lassam, viszont ha szereted akkor nem kell panikolni es ne mondd ezt neki mert hulyen hangzik, meg akkor is ha normalis es valszeg o is igy erez
2016. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont hogy fontos lenne, hogy ezt megbeszéld vele, mert egy kapcsolat két emberen múlik, együtt többet tudnátok tenni azért, hogy ez változzon, mint külön-külön. Nem véletlenül a kommunikáció és a bizalom egy kapcsolat alapja :)
2016. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nem elvakuktan tini mod lehet csak szeretni"

3-as szuper vagy! :D Ment a zöld pacsi.

2016. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt azért pont nem akarja hallani ilyenkor az, aki szeret. Én is említettem ezt páromnak, hogy nálam is így működik, de nem esett jól neki, és mondta, hogy inkább az ilyeneket tartsam meg magamnak. Nem győztem magyarázni, hogy nincs gond a kapcsolatunkkal, és végül is érthető, miért, ez tényleg hülyén jön így ki.

Szóval ha nem gondolkozol szakításon, felesleges.

25L

2016. márc. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!