Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondjam neki, hogy szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki, hogy szeretem, szerelmes vagyok belé? 22/L

Figyelt kérdés
Nem akar igazán komoly kapcsolatot én viszon igen. Ha megmondom neki akkor elfog menekülni, vagy lehet meg gondolja magát? Én már nem bírom így ,szeretném tudni mi lesz viszont el gahyni se tudom. Előre tervez velem nyaralást stb mégse komoly a dolog pedig majdenem 1 éve vagyunk együtt?
2009. ápr. 27. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve együtt vagytok és még azt sem mondjátok egymásnak h szeretlek?:S Vagy ez ilyen szexen alapuló dolog? Mert ha igen jobban teszed ha tovább állsz. Ha eddig nem akart veled komoly kapcsolatot, ezután mit vársz? Nem is mondjátok egymásnak h szeretlek...
2009. ápr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az elején tényleg csaka szexről szólt aztán kesöbb átalakult. Csak 1X mondtuk egymásnak , hogy szeretlek de az nagyon ittas állapotban volt. Most mondjam meg neki "rendesen2?
2009. ápr. 27. 09:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem sajnos nem szeret téged. Én is voltam hasonló cipőben. Ilyenek a férfiak. Jó a szex, most nem akar komolyat, ennyi, te addíg jó vagy.
2009. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez így neki nagyon kényelmes dolog: ott vagy te, ha van rá alkalom, van kivel elmenni, szórakozni, körülrajongod, stb... lehet villogni,hogy van csaja, meg ugye a szex sem elhanyagolható. Aztán majd meglát egy lányt, aki vonzóbb, aki inkább el tud képzelni maga mellett (lehet, vele sem akar komolyat) és veled közli: ugyan már, soha nem ígértem semmit! Megmontam az elején, hogy semmi komoly kapcsolat! És te egy szót se szólhatsz. És lehet, hogy közben elmész több olyan ember mellett is, , aki méltó társad lehetne és istennő lennél a szemében. Olyan mellett, aki meg is érdemelne téged.

Ne reménykedj. Ha egy év alatt nem alakult a kapcsolat szerelemmé, és még csak nem is tisztel annyira, hogy akkor elengedjen, akkor mindig is csak ki fog használni téged.

Lehet, fájna most a kapcsolat vége, de később? Ha ő szakít majd valaki más miatt? az milyen lesz? még meg is aláz vele.

Én bizony szakítanék, de vagyok olyan gerinces, hogy elmondanám miért: én komoly kapcsolatra vágyom, szerelemre. Szeretlek téged, de te nem viselkedsz érző emberhez méltóan. Ezért nem szeretném EZT a kapcsolatot IGY folytatni.

2009. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne mond el neki inkább szenvedj tovább...ha elmenekül, mert tartósabb kapcsolatot akarnál vele létrehozni minek vagy vele?
2009. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%

Node, kedves tanácsadó kibictársaim, nem tudhatjuk, miért vannak együtt... Lehet, hogy a szex-pajtásság fordult szerelemmé a lány részéről, a fiú pedig még mindig a szex-pajtásságnál tart.


Szerintem, mutasd ki, hogy szereted, vedd körbe azokkal a csajos dolgokkal amik kellemesek neki, de ne mondd ki neki. A férfiak lassan veszik észre a nők érzelmeit, így a látható jeleket kell erősítened annyira, amíg kiböki a szemét... Ha értékesnek (szellemi+testi szempontból) tart, akkor egy idő után rájön, hogy te vagy a tutiság, és lehet, hogy nem mondja, de éreztetni fogja veled, hogy szeret. Aztán egyszer, ha olyan bizalmas állapotban vagytok, meg is beszélhetitek.

2009. ápr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!