Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek heti hány együttlé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

No name1988 kérdése:

Szerintetek heti hány együttlét a "normális"?

Figyelt kérdés
Csaj vagyok! Párommal már 3 éve együtt vagyunk! Egy pár hónapja már nem vagyunk aktívak az ágyban. :( Én próbálok a kedvében járni (kényeztetés, csókolgatás...és egyéb), de most legutóbb azt mondta, hogy nincs kedve, emellett még azt is, hogy erőltetem (pedig több, mint 1 hete nem voltunk együtt)!! Kérdeztem, hogy miért nem akarja (nem vagyok szexi, nem kíván, nem szeret...) és nem mondott semmit. Az elmúlt pár hónapban 2-3 hetente szexelünk és az se vmi nagy durranás! :(
2016. jan. 4. 20:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A normális mindenkinek más. Ha minden éjszakát együtt töltötök, de nincs meg a heti 3 se, akkor ott már baj van.
2016. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

"Szerintetek heti hány együttlét a "normális"?"


Amennyit ti annak éreztek.

Mi sose voltunk nagy lepedőakrobaták, heti 2 az adag, de így van ez már 5 éve és nekünk tökéletesen megfelel. Biztos vagyok benne, hogy van olyan, aki ezt kevésnek találja. Más meg lehet, hogy még ennyit sem igényel. Az emberek különböznek.


Sehol nincs ilyen kvóta, ami megszabná, hogy mennyi a normális. Mindenkinek pontosan annyi a normális, amennyit ő a párjával együtt annak érez.

2016. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem, hogy még nem élünk együtt, én vidéki vagyok és emiatt csak hétvégenként találkozunk. Egy hétig nem látjuk egymást és semmi hiány nincs benne! :(
2016. jan. 4. 20:24
 4/21 anonim ***** válasza:
20
2016. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy van valakije melletted? :/
2016. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél beszélgetni erről nyugodtan rám írhatsz.
2016. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Biztos nincs senkije! :)
2016. jan. 4. 20:27
 8/21 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés. Változott azóta radikálisan a tested?

Exeivel mennyire kívánta a dolgot?


Első tippem inkább az, hogy túl sablonosnak találja így nem izgatja annyira a dolog, esetleg valami lelki dolog.

2016. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Házasságon kívül???

Egy sem.

2016. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem változtam semmit: 157 cm vagyok, 50 kg.....bár nem vagyok neki tökéletes. Többször kritizál, mint dicsér. :(

Hogy miért nem vagyok csinosabb. Nem vagyok egy modell alkat, de én mindent megtettem eddig, hogy a kedvében járjak!

Az hogy az exeivel milyen volt, az nem érdekel!

Mit talál sablonosnak? Bocsi, azt a részt nem értettem!

2016. jan. 4. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!