Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éves kapcsolatom van.21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éves kapcsolatom van.21 vagyok. Összevesztünk a pasimmal. Miért akar mindenki okosabb lenni? Miért akarják hogy szakítsunk?

Figyelt kérdés
2-3hétig nem beszéltünk mert én szakítottam vele.Tegnap felhívtam,és anyámék szerint neki kellett volna telefonálnia.Szerintük elrontom az életem.A pasim most is mint máskor,ki van.Nem tudja mit érez.Ilyenkor elkell telnie 1kis időnek míg rendbe jövünk.Mit tegyek?
2008. szept. 16. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt kéne eldöntenie a barátodnak (minél előbb) hogy szeret-e. De ha ezen már gondolkodi kell, háát én nem akarlak elkeseríteni, de ez nem jó jel. Ha látsz reményt a dologban ne add fel, de ha már te is elbizonytalanodtál, az jelent valamit. Fiatal vagy előtted az élet. A csalódás fájdalmas (tudom jól) de túl lehet élni. Lehet számodra nem ő az igazi, a nagy Ő még vár rád valahol! Fel a fejjel, ülj le vele beszélni, kezdjétek újra vagy lépj tovább. :)
2008. szept. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

aki szeret, annak tudnia kell, hogy mit érez.

ha te szakitottal, biztos megvolt az oka.

szánalomból, megszokásból, sajnálatból, kényelemből, stb ne maradj vele. ha csak te szereted, akkor se.

3 ev alatt se tudta eldonteni, hogy szeret e vagy nem, az gazos.

igy latatlanban nem tudom megitelni, neked kell donteni, ne hallgass a szuleidre, de gondold vegig, hogy mit erdemelsz, es mit kaphatsz a pasitol (erzelmi vonalon), es hogy megeri e neked.

hogy elore visz e ez a kapcsolat teged, jot tesz e a lelkednek, stb.

de ne hagyd hogy kulso dolgok befolyasoljanak, gondold vegig, és TE donts.

nekem nem sikerult sajnos soha, de ha eltelik egy kis ido, szakitas utan, amikor nem lesznek olyan frissek a sebek, azert baratkozni talan lehet, ha szuksege van rad, vagy forditva.

2008. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szeret valakit annak nem kell gondolkodni!Nagyon fiatal vagy még!
2008. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek meglehet a véleménye!De csak saját magadra hallgass,neked kell eldöntened hogy hogyan tovább!!Ha tévedsz az is a te bajod lesz és azt is neked kell majd rendbe hoznod!ne a szüleid döntsék el mi legyen!!
2008. szept. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

kidobod, 2-3 hétig felé sem nézel és utána csodálkozol, hogy nem tudja mi van...


izzig-vérig nő vagy...


még hálás is lehetsz a pasidnak, mert ha ezt velem próbálod eljátszani és biztosan javasolok valami fifikás helyet, dolgot és tevékenyésget, hogy kivel, hol és mit csináljál...

2008. szept. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolso válaszadó!Mi van???
2008. szept. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért néha nem árt a kívűlállókra hallgatni. A szüleid biztos szeretnek, és jót akarnak Neked, nem akarják, hogy hülyét csinélj magadból, megalázd magad, stb. Érdemes megfontolni, nincs-e legalább részben igazuk.

A pasid "nem tudja, mit érez", és idő kell neki, míg elgondolkozik ezen,-eleve gyanús, ha ez többször megesik!- és Te keresed? Ilyenkor szerintem valóban neki kell lépnie, amennyiben rájött, hogy szeret, és nem Neked "futni utána". Valószínűleg azért szakítottál vele Te, mert eleged lett abból, hogy nem tudja, mit érez irántad. Érted, ezzel neki kell tisztába jönnie, nem Neked "ráerőltetni magad". Légy következetes, még ha szerelems is vagy! Tudom, hogy a szerelem kétségbeesett reakciókat képes kiváltani az emberből, de e kétségbeesett lépések nem váltják ki a másikból a viszonzást!!! Ne fusd le újra ugyanazokat a köröket! Te is tudod, hogy ha szeret, hívni fog. Bírd ki, várd ki, ha meg nem szeret, vedd tudomásul! Ha újra és újra ráveszed a folytatásra anélkül, hogy az ő attutűdje változna, ugyanoda fogtok mindig kilyukadni.

2008. szept. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mit nem lehet ezen érteni?

de akkor elmesélem kicsit máshogy...


szóval adott egy fiú és egy lány. Mondjuk párkapcsolatban, találkozgatnak, beszélgetnek, kefélgetnek, ahogy azt már szokás.

Igen ám, de a lány többet akar, pl. összeköltözést, eljegyzést, házasságot vagy valami hasonlót. Van ez így, nincs is ezzel semmi gond.

Csakhogy a fiúnak jó ez így ahogy van. Bizonytalan, nem mer tovább lépni stb.

De lány nagyon karja. Kérdezgeti, célozgat, erölteti. Ettől persze a fiú méginkább bizonytalan, úgy érzi rá akarnak valamit eröltetni.

A lány végül megunja és úgy dönt, kényszeríteni fogja. Blöfföl egyet, vagy ha úgy tetszik, zsarol.

"Ha nem lesz ez, vagy az, vagy amaz, akkor nekem ebből elegem van és vége."

Gondolja a fiú majd megijed, és akkor az lesz amit ő akar.

Csakhogy nem ez történik. A fiú lelép. Gondolja, ha mindenáron választani kell, akkor inkább nem. Persze érteni nem érti. Minek változtatni? Nem jó ez így?

A lány csak néz bambán. Nem erre számított. Azt hitte, majd a lábai elé veti magát és örök szerelmet esküszik. Hiszen a lányregényekben és a sorozatokban is mindíg ez van...


A pasi szenved, nem érti miért szakított a lány, hiányzik neki, de taszítja is a rámenőssége és fáj neki, hogy kidobták. Próbálja elfelejteni.


A lány csak néz: Most akkor tényleg vége? Dehát ő nem ezt akarta!

Telnek a napok, hetek, a lány csak bámul, szülei, barátai oltogatják: Ha nem keres, nem is szeretett igazán! Csakhogy ő szereti és hiányzik neki... éshát a fiú is szerette, csak olyan bizonytalan volt...

Végül a telefonért nyúl...


Itt kellene egy olyan résznek következnie, ahol a lány bocsánatot kér és megigéri, hogy többet ilyen hülyeséget nem csinál.

Ha a jövőben visszafogná magát, akkor valószínűleg a fiú magától jutna arra a következtetésre, hogy ezt a lányt akarja. Lenne holtodiglan, nagy lagzi, ezer poronty.


Csakhogy itt nem ez történt.

A lány számonkér és vádaskodik, a fiú meg nem érti mit akar. Bizonytalanabb, mint valaha, hiszen mostmár egyszer ki is dobták. Ráadásul, legalábbis a lány szerint, mindez az ő hibája. Ezt meg végképp nem érti, hiszen ő csak azt akarta, hogy minden maradjon, ahogy van...

2008. szept. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!