Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban/házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban/házasságban élők! Mindig boldogok és biztosak vagytok abban, hogy jól választottatok?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem néha,hogy boldog vagyok, máskor meg,hogy nincs jövőnk együtt a párommal.Nem tudom mi tévő legyek(a kisgyerekem miatt).

30/Nő


2016. jan. 4. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg igen, eddig a legbiztosabb. Exeimnél mikor már nem voltam biztos, vége lett idővel.
2016. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Vannak hullámvölgyek, hol kevesebb, hol több. Én sosem éreztem ezek után úgy, hogy szakítanom kellene és attól még jól választottam, csak a problémát meg kell oldani.

Az érdekelne, hogy aki házas az hogy gondolkodik erről. Hogy dönti el két fél, hogy na jó, akkor összeházasodunk?

2016. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagy részük nem gondolkodik rajta el, aki igen, azok sokszor elválnak..egyéni preferencia és érzelmi intelligencia kérdése is, na meg helyzetfüggő, hogy a szerelem és a párkapcsolat fontosabb vagy a házasság és a családi élet üzemeltetése. vagy épp utobbinak csak a látszolagos fenntartása..
2016. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jol osszeillunk. Ha megyunk valahova olyan kedves es udvarias velem. Ha otthon vagyunk, olyan jo szerelmeskedni. Kettesben ropul az ido. Szivesen fozok neki, o meg szereti a foztom. Kiegeszitjuk egymast: amit en nem tudok, o tudja es forditva. Egyszeruen olyan izgalmas es oromteli egymassal eltolteni az idot, annak ellenere, h elettarsak vagyunk. Mindent meg tudunk beszelni es igen , idonkent orditva veszekszunk. De ez elenyeszo. Bevezettem egy panaszkonyvet, inkabb leirom es a vedzekedes helyett szexelunk :)

Mindig is ilyen ferjet kepzeltem el magamnak.

Nekunk meg nincs gyerekunk.

A kapcsolatodat te is jobba tudod tenni. Ertekeld a jo dolgokat benne es dicserd meg.

N

2016. jan. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokan azt mondják, hogy ha a szakítás gondolata már 1 alkalommal megfordul a fejedben, akkor ki kell lépni a kapcsolatból. Szerintem egy bizonyos szintig ez normális, de ha már naponta ez jár a fejedben, akkor sajnos valóban ki kell lépni...


Nekem volt egy idő, mikor én is csak a szakítást tartottam a végső megoldásnak. Mert ugye van olyan helyzet, amikor az a végső megoldás...


Aztán arra gondoltam, hogy ki fogja ezt a sok hülyeséget elviselni, ami bennem van? Ki fog megérteni, és még így is szeretni, ha nem Ő? Ki lesz mellettem és ki lesz mellette? Mit fogunk mi csinálni egymás nélkül?


Sajnos már voltunk külön hosszú időre, és az maga volt a pokol. Valahogy sosem tudtam túltenni magam rajta, és ő se rajtam hiába váltunk el. Hiányzott a lénye, a lelke, a tekintete, a teste! Mindene!


Mikor már kezdtem túllenni rajta, akkor felkeresett. Talán sosem voltam még annál boldogabb. Zokogtam és nem tudtam mitévő legyek.

Rájöttem, hogy Ő a nagy Ő, a nekem való, az igazi még ha vannak problémák és gonoszak avgyunk egymással akkor is. Ha megbeszéljük akkor bármit meg tudunk oldani. Együtt. Ketten. MI! És ez így is van.


Van mikor legszívesebben kirohannék a világból miatta, de pár óra múlva lenyugszunk és megbeszéljük.


Kommunikáció és tisztelet nélkül nem megy.


Ha mást nem tudsz, akkor Pro és Kontra lista. Jó és rossz dolgok felírása, majd a végeredmény szerint dönteni! Nekem sokszor bevált az élet többi területén.

2016. jan. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem. egyre inkább azt érzem, hogy elbaasztam 5 évet az életemből....
2016. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!