Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó szexel magadhoz lehet láncolni egy nőt, ha egyébként nem érzi magát jól egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Eszméletlenül jó a szex A nőnek egy kapcsolatban és emiatt lehet hogy nem szakít a nő de egyébként szenved a kapcsolatban
2015. dec. 21. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem, mert tudja, hogy találhat olyat akivel jó a szex és még boldog is lehet.
2015. dec. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

NEM!


Biztos hogy jó, vagy csak megjátssza?

2015. dec. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Miert gondolod, h szenved? Elvezi a szexet. A tobbi meg masodlagos nekem is egy komoly kapcsolatban is, ahol hazassagot es gyereket tervezunk.

N

2015. dec. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Max addig marad míg nem jön jobb.

2015. dec. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az előző kommentelőkben fellángolt a női büszkeség. A valóságban azonban a nők egy részét simán magadhoz láncolhatod, ha az ágyban olyan minőséget nyújtasz. Nem értem, miért kell álszentnek lenni. Kicsit jobban körülnézhetnétek a környezetetekben és találnátok olyan nőt, aki csak azért van egy sráccal, mert jó az ágyban.
2015. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után az már kevés lesz.
2015. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Titusztitusz ***** válasza:
11%
Igen...Bár a közhiedelem úgy tartja, hogy csak a férfiakat lehet "pórázon tartani" a "jó szexel", dehát ugye ritka az a sztereotípia, ami megfelelne a valóságnak, éshát ezen mondás sem kivétel akkor...A valóságban PONT A NŐKET lehet "értelem és akarat nélküli bábbá változtatni" könnyedén a "jó szexel"...Sokkal jobban mint a férfiakat a nőknek...Csak akkor ahhoz tényleg jó szex kell ám...Nemcsak az amit a FÉRFI tart annak...
2015. dec. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez így van! Engem is magához láncolt az exem 3 évig, pedig nagyon szar ember volt, de eszméletlen szexisten!

Nagyon vonzó, gyönyörű test, jóképű, nagy férfiasság, amivel nagyon-nagyon tudott bánni.

Na most még azt is elérte, hogy 3 évig eltartottam.

Mindent elhittem neki, mert ígérgetni meg könyörögni azt tudott.

Miután lelépett, megtudtam, hogy egész életében ezt csinálta a nőkkel. Ami sok, mert 38 éves!

Na meg nagyon komolyan alkalmazata ő a lelki terrort is.

2016. jan. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!