Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a férfiak akik rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak akik rossz párkapcsolatban élnek, általában kivárják, hogy meglegyen az "utód"?

Figyelt kérdés
Akkor szakítanak ha már megvan az utód, vagy kivárják, míg őket dobják? Netán maguktól szakítanak, anélkül hogy lenne másik nő?
2015. dec. 15. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez általában pasi szokás, hogy egy darabig párhuzamosan megy mind a kettő (régi és új csaj), biztos ami biztos alapon. De nyilván akadnak kivételek. Szerintem jobb először szakítani az előzővel, mert akkor sokkal felszabadultabb az ember, és nem kell ide-oda hazudoznia....
2015. dec. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj ez nem pasi szokás, a nők ugyanezt csinálják. Nem egy ilyen nő van az ismerettségi körömben. Illetve olyan is aki csak szeretőzött, aztán végül is maradt a férjével.


De itt vagyok én például. Addig nem keresgéltem más nőkkel a kapcsolatot amíg meg nem beszéltem a párommal hogy ez nem megy köztünk vége a dolognak, válljunk el.

Azért tettem így mert tudtam hogy egy olyan nő, aki megfelelne nekem valószínűleg nem menne bele szeretői viszonyba, illetve én sem szeretőre vágyom, hanem egy jó párkapcsolatra.

Szóval nem mindenki várja ki hogy meglegyen az utód ahogy írod.

De azt is megmondom miért nem szakítanak előbb. Azért mert nem akarnak nő nélkül maradni bizonytalan ideig. A sex miatt, és az érzelmi dolgok miatt is, mert akármilyen rossz is a kapcsolat lehet vannak érzelmek még benne.

Nagy lelki erő és elhatározás kell ahoz hogy végetvess egy kapcsolatnak, főleg olyankor mikor gyerek is van.

Nem beszélve arról hogy te leszel a hibás mindenki szemében mert te szakítottál, teljesen mindegy mi történt a kapcsolatban, de téged fognak elítélni mert te,léptél ki. Már előre tudom én leszek az aki új nőt akart mert a régi nem volt jó, ha esetleg fiatalabb lesz nálam akkor meg főleg én leszek a hibás:) szóval nehéz dolog ez, de vagyunk egy páran akik meglépik.

2015. dec. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kivárják.
2015. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az esetek döntő többségében igen. illetve tovább pontositok : akkor sem lépnek ki, ha meglenne az utod és vagy szerető lesz vagy szimplán huzzák az idejét a döntésképtelenségükkel és majd csak a következő szerelem-jelöltnél, pár év mulva lépnek ki.. saját tapasztalat.
2015. dec. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!