Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális egy kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális egy kapcsolatban, ha hetente csak egyszer találkozunk?

Figyelt kérdés
több mint egy éve vagyok együtt a párommal,de sztem nagyon kevés az az idő amit együtt vagyunk. általában szombat délutántól vasárnap délutánig vagyunk egymásnál hátvégén! nekem ez nagyon kevés és mindíg már annyira hiányzik. ő meg azt mondja, ha többet találkoznánk akkor hamar megunnánk egymást! ja és mellesleg csak 10 km re lakunk egymástól! mi a véleményetek? nekem ez így nagyon nem jó:(
2010. márc. 25. 19:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát vagy van más valakije is mellelted, vagy téyleg ugy gondolja, hogy megunnátok egymást.

De szerintem is 10 km távolsággal 1 szer találkozni hetentenagyon kevés, de igaza van abban hogy ha meg sokszor taliztok akkor meg unjátok egymást.

Szerintem beszéllj erről vele.

2010. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem teljesen normális, de ha neked ez nem tetszik, akkor beszéld meg vele, hogy te 1 év után már többet szeretnél. 27L
2010. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Tőlem majdnem 50 km-re lakik a barátom, és mégis heti 7 napból minimum 5 nap találkozunk, szóval a heti egy szerintem elég kevés :/ Ha szeretitek egymást akkor szerintem nem unjátok meg egymást
2010. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Hát mi 2 éve vagyunk együt, és max. 100 m-re lakunk egymástól, de mivel építésznek tanul ezért legfeljebb egyszer találkozunk úgy egy héten, h pár órát együtt vagyunk, de előfordul h 3 hétig üresjárat... Én ebbe egyszerűen belehalok, főleg mert ilyen közel lakunk és mégis.
2010. márc. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
ezt hívják felnőtt létnek... én is reggeltől dolgozom, utána tanulok, este mondjuk mindig felhívom és 1-2 órát beszélgetünk, ha meg nem hívom akkor msn en beszélünk bár azt egyikünk se szereti, ezen a héten mivel volt egy nehéz időszakunk, csak fél műszakban dolgoztam, (ő még nem dolgozik) és így tudtunk találkozni eddig minden nap. de munka és tanulás mellet, nem fér bele több, azt meg nem várhatom el hogy ő utazzon 40 km-t,:D
2010. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kevés lenne, ha hetente csak egyszer találkoznánk 10 km távolság mellett. Persze ha tanulók vagytok és vizsga időszak van, vagy az egyiknek napi 10 órás munkaideje van, az más...


De ha megoldhatóak lennének a találkozók hét közben is, úgy nekem is kevés lenne a heti egyszeri találkozó.


Szerintem ha egyszer találkoznátok a hétvégén, és mondjuk a hét közepén is egyszer, attól még nem unnátok meg egymást.


Próbálj beszélni vele, hogy neked ez kevés, és jó lenne ebben valami kompromisszum.


Egyébként hét közben azért beszéltek telefonon többször?


Persze nem kell mindig együtt lenni, mert az sem vezet jóra. De egy év után nekem is kevés lenne a heti egy találkozó, ha egyébként hétközben is megoldható lenne olykor-olykor...


L/22

2010. jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
52%
Ez nem igaz hogyha többet találkoztok megunjátok egymást!Én a páommal 1 éve járok és mindennap találkozunk,mégse unjuk egymást!Kemény szavak lesznek:Hagyd ott ha nem aar változtatni ezen!
2010. jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem teljesen jó. én 10percre laktam csajomtol gyalog mégis csak heti 3-4x találkoztunk. mert igy akarta...
2010. jún. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez hülyeség hogy meg ne unjátok egymást, mert akik együtt is laknak elvileg ők se unják meg egymást (vagyis persze hogy vannak akik igen, de azért a többség nem). Amúgy az én exemmel is hasonló volt, mi 10 percre laktunk egymástól, erre neki úgy lett volna ideális, ha heti 2x-3x találkozunk. Hát vége is lett. Szerintem, ha együtt vagy valakivel, azért vagy vele, mert szeretnéd, hogy a részese legyen az életednek, de hogyan is lehetne a részese, heti 1 találkozóval?

Jó, ha vizsgaidőszakvan vagy, összejönnek a dolgok akkor természetes, hogy kimarad 1-1 nap, de heti 1 találkozó az nagyon kevés. Ne haragudj, de az nem igazi kapcsolat. Szerintem ha valakik együtt vannak, minden nap, de legalábbis, minden másnap kéne találkozni.

2010. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

és amikor majd összeköltöztök, meg összeházasodtok, akkor nem unjátok meg egymást?

többször kéne találkoznotok, mert heti egy alkalommal nem igazán tudjátok egymást megismerni..

mi kb 6 éve együtt vagyunka párommal, és csak az első két hónapban volt ez, mint nálatok, utána felment péntek, szombat,vasárnapra, két és fél év után összeköltöztünk

2010. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!