Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretek egy fiut de ö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek egy fiut de ö nem szeret de azért hivogat meg beszélgetünk, Ez mit jelentMár egy éve szeretem és nem tudom kivrni sehogy sem a fejemböl akármit is teszek minden este sirok miatta, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha felhiv mindig mondja nekem folyton a hülyeségét hogyha nem leszek az övé akkor emgöli magát meg ilyenek de hisz nem is szeret akkor meg mért csinálja ezeket???Nem értem??Evvel csak nekem okoz még nagyobb féjdalmat mit tegyek hisz én szeretem ??????
2010. márc. 25. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy s.ggfej... Mi is szoktunk ilyet csinálni, de csak a nagypofájú román teveszarfejű ribancokkal, hogy sutba vágják az egójukat!
2010. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs de az ilyen nők f*sz hiányosak te is az vagy. Inkább kapd össze magad és ne nyalogasd a nyomát ahova lép mert ez szégyen egy lánytól NAGYON!
2010. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ??

..

Honnan veszed azt h nem szeret??

Ha nem szeretne akkor nem mondana ilyeneket.. és nem hívna fel..

AMikor felhív.. mond meg neki :

- én jobban szeretlek mint egy barátot.. és szeretném ha több lenne köztünk barátságnál.. és ha ez nem lehetséges.. akkor légyszíí ne hívogass, mert nekem ez így rossz..


Mivel.. minden nap sírsz miatta.. és neked ez így rossz.. veszíteni valód nincsen..

És mivel ilyeneket mond.. valószínű h szeret.. és csak félős.. és így akar célozgatni..h te kérd meg arra h járjatok..


Velem is volt így.. és nekem ez bejött.. 3 hónaposak leszünk..:)

Sok szerencsét (=

2010. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én 18 ö 29
2010. márc. 28. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!