Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok a párotokat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotokat, hogy ha jelentősen meghízna és nem is akarna tenni azért, hogy lefogyjon?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk megmondjátok, hogy tornázhatna, vagy ehetne egészségesebbeket is, akkor veszekszik veletek, hogy mégis hogy képzelitek ezt, meg ilyenek.

Abban az esetben, mondjuk ha már 4 éve együtt vagytok és csak az utóbbi időben hízott így meg. Előtte se volt egy nádszál vékony, de nem volt kövér és ez nem zavart titeket, de ezt már soknak találjátok.

Mondjuk előtte 60-65 kg körül mozgott, most meg 80-90.



2016. jan. 6. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem lehet neki segíteni és nem akar tenni semmit azért h ujra vonzó legyen számodra,akkor hagyd ott. Elöbb utóbb ugyis tönkre menne a kapcsolatok.

N/24

2016. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ, mitől hízott meg. Felnőtt embert nem lehet csak úgy elzavarni tornázni és van egy sejtésem, hogy alpári módon közölted vele a dolgokat. :D
2016. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, vannak igénytelen telt alakok és vannak akiknek jobban állnak a plusz kilók...

de itt nem feltétlen a meghízás a gond, hanem az igénytelenség, vagy mi váltotta ki ezt a dolgot???


22F

2016. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Tennék egy próbát, hogy mondjuk közösen eljártok edzeni vagy futni.

Ha ebbe sem egyezik bele előbb-utóbb észre fogja venni, hogy nem kívánod már úgy és vagy észbe kap, vagy akkor menthetetlen.

Előbb-utóbb félre fogsz lépni, ha vele maradsz és akkor majd te leszel a szemét.

Persze, a külső nem minden, de azért nem árt, ha a nő tesz azért, hogy vonzó maradjon a férfi szemében.

2016. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

azért ha 20 (esetleg több) kilót hízik csak úgy valaki, az sok

főleg ha előtte se volt vékony

és az egészségének se tesz jót, szóval már csak azért is oda kéne figyelnie magára

2016. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Felesleges ennyiszer feltenned a kérdést.

Ne legyél már ilyen nyámnyila ha zavar és nem változtat rajta hagyd el és kész. Azért mert többször kiírod a kérdést nem fog változni semmi. Egyébként sem az itteni emberek fognak helyettetek cselekedni.

2016. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Félre értetek egy páran, nem a páromról van szó hanem rólam. Csak szerettem volna más szemszögből is meglátni a dolgokat.
2016. jan. 6. 15:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy idõ utän nem fog vonzónak találni. Én is híztam De rám izom jött javarészt és Minden nap tornázok. Ne legyél lusta disznó, tornázz mert az egészséged bánja nem csak a kapcsolatod.
2016. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, mert már nem lenne nekem vonzó és nem is érdekelné, hogy annak tartsam, akkor pedig semmi értelme folytatni, mert nyilván már nem érdekli a kapcsolat. Ellenkező esetben én igyekeznék kérés nélkül is visszanyerni az eredeti alakom. Mondjuk az én párom (férfi) nádszál vékony, nekem ez jön be, és szerencsére nem éppen hízós típus.
2016. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

"Ha mondjuk megmondjátok, hogy tornázhatna, vagy ehetne egészségesebbeket is, akkor veszekszik veletek, hogy mégis hogy képzelitek ezt, meg ilyenek. "


Ebben a pillanatban hagynám ott a büdös fenébe

2016. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!