Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhagynátok a barátnőtöket/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynátok a barátnőtöket/barátotokat, ha buta lenne? (lent az én történetem)

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőm nagyon szép, ezt tényleg nem lehet tőle elvenni, viszont kitapasztaltam, hogy elég buta, mert feledékeny. Úgy érzem, hogy ezért nem eléggé értelmes. Meg igazság szerint nem is nagyon lehet vele semmi komoly témáról beszélni, mivel nem ért semmihez. Az ő tudása a szépségápolásban és a vásárlásban kimerül. Amikor megismertem többre tartottam ennél.

2015. dec. 17. 12:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Én alapból nem jöttem volna össze ilyen lánnyal...


22F

2015. dec. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Nekem ennél többre van szükségem egy kapcsolatban, és össze se jöttem volna vele.
2015. dec. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

Ha megfogott volna a szépségével és csak később derült volna ki, hogy buta, akkor igen, elhagynám, de amúgy mint az előttem szólók, ha hamar észreveszem, akkor össze se jövünk.

23/L

2015. dec. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Pl megmondtam neki, hogy csomagot várok a GLS-től ezért maradjon otthon, és vegye át mert dolgozom. 2x mondtam el neki, de elfelejtette, és elment otthonról.
2015. dec. 17. 12:13
 5/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom. Ha jó vele a szex, akkor nem. Most lett vége a kapcsolatomnak egy nagyon szép és értelmes lánnyal. Életemben először szerelmes lettem, pedig nem vagyok tini. Úgy hálálta meg, hogy megcsalt. Szóval az értelem sem minden.
2015. dec. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Na meg olyan is volt, hogy előző nap megbeszéltük, hogy megyünk anyámékhoz ebédre, erre másnap ő mintha mi sem történt volna készül a barátnőjéhez... Azért ez milyen szerintetek?
2015. dec. 17. 12:16
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Ne már, egy buta nő is megcsalhat! Legfeljebb kiírja a kérdést ide, hogy a csókolózás is megcsalás?
2015. dec. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

"Pl megmondtam neki, hogy csomagot várok a GLS-től ezért maradjon otthon, és vegye át mert dolgozom. 2x mondtam el neki, de elfelejtette, és elment otthonról."

ez nem feltétlen a "buta" defíniciója...


Én hiperaktív és figyelem zavaros vagyok, van amikor az előző mondatot elfelejtem, sok dologra nem emlékszem, főleg ha hiperfókuszban jött az infó...pl játékra, munkára figyeltem, haverommal skypeoztam közben, mondta, hogy mindjárt jön, még válaszoltam is, hogy oké, de kb 2 perc múlva elkezdtem hozzá beszélni...

ha nem hiperfókusz alatt jön az infó akkor is simán elfelejtem sajnos...

De közben mégis 3 szakmám van, 2 éve dolgozok főállásban, elég jó lehetőségeim vannak szakmai téren...szóval nem vagyok buta ember, vagy ha mégis akkor jól titkolom :D

viszont én nem csak a sminkelésről és a vásárlásról tudok beszélni...pontosabban azokról kb semmit :D


szóval nem a feledékenységtől lesz valaki buta...

főleg ha előtte 3 nappal mondod neki és nem az nap reggel...simán ki mehet a fejéből...


22F

2015. dec. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Én nem hiszem.

A barátom elég komoly mérnöki szakon van, nagyon jól is megy neki, de emellett semmilyen irodalmi, filozófiai, politikai vagy egyéb témakörhöz nem tud hozzászólni.

Nem is nagyon szoktunk beszélgetni, valamelyikőnk általában inkább mesél a másiknak a napjáról, múltjáról.

Miért hagynám el ezért? Így szerettem meg. Emellett persze sokszor hiányzik, hogy valakivel hajnalig tudjak beszélgetni.

2015. dec. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 PearlDiver ***** válasza:
39%

Hát, ha hosszú időn keresztül nem érzed magad jól vele, akkor nem kell vele maradni... erre (is) van a párkapcsolat, hogy kiderüljön, működik-e 2 ember együtt. Olyan nőt vegyél feleségül, akivel boldog vagy - ha a szórakozottsága, feledékenysége miatt nem vagy az, akkor szíved joga elhagyni.

Persze ha közben szereted őt, akkor megpróbálhatsz tenni valamit az ügy érdekében. Pl segíteni neki kognitívan fejlődni. Csak hát ez felnőtt embereknél nem mindig megy.

2015. dec. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!