Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tegyek ha a pasi szünetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek ha a pasi szünetet kér? Lent

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, három hónapja ismertem meg a szintén 26 éves páromat. Kb 2 hete megváltozott a viselkedése, kevesebbet keresett, nem érdeklődött, stb. Volt, h hívtam, nem vette fel. Tegnap tisztáztunk mindent. Azt modnta, h egyszerűen nem tudja hogyan oldja meg az életét, anyagi gondjai vannak, nem tud lelépni otthonról, ráadásul a kocsija is tönkrement ( a kocsit leszámítva a többi eddig is így volt, tudtam róla)ráadásul szerinte túl hamar jöttünk össze, ő azt hitte túl van az exén, de még nem, Már nem szereti, nem akarja vissza szerezni, de még nincs túl rajta (nagyrészt neki köszönheti a jelenlegi anyagi helyzetét). Mindezt nem egyenesen mondta el,mindent (még a kocsit is) úgy kellett kihúzni belőle.

Elmondása szerint szeret, fontos vagyok neki, de én ezt már pár hete nem így érzem. Ma nem beszéltünk...

Van még dolgunk egymással?


2016. jan. 6. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jelenleg semmi dolgotok egymással, nagyon gagyik a kifogásai (anyagi gondok stb.), egyedül az az indok, h nincs túl az exén csak körbeblablázta. Szvsz felnőtt, érett ember nem szórkozik ilyenekkel, hogy szünet, hanem eldönti mit akar...
2016. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te szereted őt?
2016. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a szünetet majdnem mindig szakítás követi, szóval készülj fel erre a kimenetelre is

most nem tudsz mit csinálni

2016. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
100%-ban osztom az első véleményét.
2016. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el keress egy normálisat.
2016. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előzőeknek igaza van!
2016. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szünet = szakítás. Mindig, minden körülmények között, bárki mondja.
2016. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott!
2016. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!