Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most dobjam ki? Most erre mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most dobjam ki? Most erre mit mondjak?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentünk haverokkal iszogatni, barátnőm önként jelentkezett előtte hogy eljön értem (ne vezessek ittasan). Állok kocsma előtt 23:00-kor mert arra az időpontra volt megbeszélve. Várok rá. Felhívom hogy most akkor mivan. Erre: "Én már fekszem és nem kelek fel." Mondtam hogy ez király aztán kinyomta a telefont... Még jó hogy egyik ismerős haza tudott vinni. Ma reggel nem szóltunk egymáshoz de most szerintetek dobjam? Ez szerelem? Akkor minek mondta eljön értem?
2016. jan. 7. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt azért talán nem kell szakítani.

Mi lenne,ha esetleg megkérdeznéd,hogy miért nem ment érted?:D

2016. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Nőként mondom, hogy ez a csaj egy nettó gyökér. Ő ajánlotta fel, megbeszéltétek még a pontos időpontot is, és akkor ő se szó, se beszéd, nem megy érted?! Én ha pasi lennék, nagyon kiakadnék ezen, és lehet hogy "ilyen apróság miatt" kiraknám a szűrét. Eszem megáll...

29N

2016. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem meg volt sértődve rád, amiért iszogatni mentél, és azt gondolhatta,hogy ő bizony nem lesz a csicskád.

Női gondolkodás, én tudom magamról.

Az viszont nagyon nem szép dolog, hogy megígérte és kicseszett veled, akármennyire is felhúzta az orrát.

Viszont ha még szereted, ennyi miatt nem kéne szakítani. Üljetek le megbeszélni.

2016. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

először próbáld meg megbeszélni, mert lehet más van a háttérben amiatt ezt tette veled, így akart jelezni neked, persze nehezebb kimondani, így célozgat...


22F

2016. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg akart szívatni, mert inni mentél.


Én nem tudom, hogy milyen sűrűn jársz kocsmába, de ha nem túl sokat, hát dobnám a fenébe a csajt. Ha neki ennyire nem tetszik a szesz, akkor jobban jár, ha mást választ.

2016. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én két dolgot mérlegelnék ebben a helyzetben: előfordult-e valaha, hogy én hagytam cserben egy jelentőségét tekintve hasonló súlyú helyzetben, illetve azt, hogy ha nem, és ezek után megtenném, ő vajon hogyan reagálna.


Én nő vagyok, nem tennék ilyet a párommal akkor sem, ha nem önként ajánlottam volna fel segítséget, hanem ő kért volna meg rá. (Ha váratlanul adódna volna valami olyan körülmény, ami miatt nem tudja betartani az ígéretét, az nyilván más eset, de akkor is elvárható, hogy amint ez kiderül, hívjon fel, és ezt beszélje meg veled.)


Egy kapcsolatban szerintem alap, hogy az ember számíthat a másikra, és ez kölcsönös alapon működik, szóval ha a történtek után még egy bocsánatkérés és magyarázat sem hangzott el a részéről, akkor a helyedben tisztáznám, hogy mégis mi történt.

2016. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy egy esélyt még adnék neki a helyedben, de leordítanám a fejét, hogy mekkora egy tahó, az biztos.
2016. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Zavarta hogy inni mentél.. engem is zavarna. Ennyi.
2016. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!