Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki, hogy ne érezze magát kellemetlenül a műtét miatt?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek volt egy nőgyógyászati jellegű műtéte és ez elég érzékenyen érinti őt a mindennapokban. A műtét egy kisebb heget is hagyott, amit épp hogy észre lehet venni, ha fürdőruhába van, de ennek ellenére kellemetlenül érzi magát még előttem is.

Mit mondjak neki, hogy elhitessem vele, hogy ettől ő még ugyanolyan vonzó és nyugodtan hordhat bikinit, mivel a heg alig szembetűnő.



2015. nov. 3. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Magamból indulok ki, de szerintem semmit. Ha folyton szóvá tennéd, hogy "nem is látszik!", akkor szerintem egyértelmű, hogy úgy jönne le, hogy de igen, csak próbálod jobb kedvre deríteni. Tíznél is több műtétem volt már, szét lettem szabdalva, és függetlenül attól, hogy én elfogadtam magam és nem hagytak keserű emlékeket a hegek, nekem eddig az esett a legjobban, ha nem is vettek a barátnőim azokról tudomást. Az viszont frusztrált, ha simogatták/megérintették/megkérdezték fáj(t)-e, vagy dicsérték, hogy milyen szépen begyógyult. Minden ember más, így lehet, hogy a te barátnődet pont, hogy máshogy kellene megközelíteni, de számomra az ignorálás az, ami leginkább segít, az nem zavaró.
2015. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!