Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem, mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem, mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok 21/F vagyok. Nos olyan helyzetbe kerültem hogy a barátnőm kijelentette hogy nem tud már úgy tekinteni rám mint eddig, őő nagyon szíven szúrt. A fő problémánk az volt hogy féltékeny típus voltam és sokat bántottam, ő meg úgymond szakított velem és időt kért. Nagyon bánt a dolog és próbáltam mondani hogy hadd bizonyítsak neki nem engedi mert szerinte nem működne. Mit tegyek ebben a helyzetben? Nagyon szeretem őt, megőrülök egyszerűen :( Mennyi időt várjak? Várjam hogy ő keressen? Nem tudok barátként tekinteni rá. Most amúgy 2 hétig külön voltunk és sokszor mondta hogy szeret és hiányzom neki de megint együtt voltunk és végül nem tudtuk megbeszélni a dolgokat, vagyis ő így döntött.

2016. jan. 7. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Lépj tovább.
2016. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha ilyen egyszerű lenne már megtettem volna. Ragaszkodom hozzá és valamilyen szinten még ő is, abban reménykedem hogy egy kis idő és távolság megoldja.
2016. jan. 7. 15:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Küzdj érte, bizonyíts, de ne tolakodóan. Biztos tudsz olyat, amire vágyik, amit nagyon szeretne (most olyanra gondolok aminek nem feltétlenül van anyagi vonzata), valami romantikus apróság, amit akár vicces formában is megvalósíthatnál. Tegyél gesztusokat, de ne zaklasd, ne türelmetlenkedj, viszont folyamatosan éreztesd hogy jelen vagy.
2016. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha így döntött oka volt. Ha mindenáron rá akarod erőltetni magad, nem tartod tiszteletben h ő mit akar. Ha úgy érzed nem bírod nélküle, mutasd meg magadnak hogy mégis!
2016. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 omba ***** válasza:

Nem tudsz mit bizonyítani, olyan nincs, hogy 20 évesen egy buta bunkó vagy,azután meg hirtelen megváltozol.

Gondolom nem érzékeled, hogy a leghervasztóbb dolog az, ha alaptalanul és tartósan vádolnak valamivel.

Volt egy lehetőséged, ha jól értem: "megint együtt voltunk és végül nem tudtuk megbeszélni a dolgokat, " - hát akkor ez már a múlt.

2016. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazad van részben de nem úgy beszéltünk hanem én kértem esélyt de nem adott szóval "szünetre" jutottunk. Miért ne lenne? Ha szeret az ember bármire képes és nagyon buta voltam, de úgy érzem van még esélyem mert úgy váltunk el hogy még akar látni és sírt is...
2016. jan. 9. 22:45
 7/9 omba ***** válasza:

Azért fogalmaztam ilyen durván, mert magam is voltam ilyen, velem is voltak ilyenek.

NAGYON át kell gondolnod minden egyes szavadat, de már a gondolataidat is, hogy átalakulj!

2016. jan. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A féltékenység pokollá teszi a partner életét!

Ha okkal voltál féltékeny, akkor pedig léha nő akit ne sajnálj! Az igazságot csak te tudod! Menj pszichológushoz, mert ez rettenetes betegség! (hacsak nem ribizli a csaj)

2016. jan. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért betegesen nem voltam féltékeny de voltak hülye dolgaim. Én tudom magamról hogy változok ez hosszú folyamat illetve volt, csak mindig utólag tanul az ember sajnos. Nagyon bánt a dolog mert ég bennem a bizonyítás vágy és nagyon akarom a csajszit, mert szeretem értitek? De végül arra jutottam várok kicsit aztán pár hét múlva felkeresem ha csak ő nem fog engem.
2016. jan. 10. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!