Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek szakításkor, hogy megakartam kérni a kezét?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, nagyon jó volt a párkapcsolatunk és már többször beszéltünk az eljegyzésről. De kiderült, hogy már nem akarja ezt a kapcsolatot, én viszont már 2 hónapja eldöntöttem, hogy egy megfelelő alkalomkor eljegyzem és a gyűrűt is megvettem. A kérdésem, hogy ilyenkor jó döntés-e elmondani vagy inkább ne rontsam a szakítás fájdalmát?

2016. jan. 8. 19:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Mond El neki.
2016. jan. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Mondd el. Én legalább is tudni akarnám. 20N
2016. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2016. jan. 8. 19:44
 4/20 Noren1989 ***** válasza:
29%

Nehogy elmondd neki, Öcsém. A legrosszabb esetben visszakönyörgi magát, és életed végéig rontja a levegődet. Jobb esetbe csak kiröhög, hogy micsoda lúzer vagy, aztán te sajnálkozz még hónapokig...

Nem, maradj szépen csöndben, keress mást, dugj nagyokat.

26/F

2016. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem akarja a kapcsolatot, mi értelme lenne elmondani?
2016. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
23%
ne
2016. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
2 honapja eldöntötted és nem találtál megfelelö alkalmat? Ne hozd rá a röhögögörcsöt!
2016. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Linó03 ***** válasza:
69%
Attól függ, milyen viszonyban vagytok. Ha nyugiban, értelmesen szakítottatok, akkor a kapcsolat megbeszélésekor ezt is megemlítheted a megfelelő pillanatban. De ne akard minden áron elmondani.
2016. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
szerintem ezzel már nem hozod vissza a szerelmét.
2016. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem se mondd el neki. Nekem is volt egy barátom akivel nagyon jó volt minden, végül csak szétmentünk. Ezután többször a fejemhez vágta hogy "de már meg akartam kérni a kezed" ... "nem érted, feleségül akartalak venni" ... "én hülye el is vettelek volna, már meg volt a gyűrű is" ... sajnos csak nevetségesebb lett a szemembe :( egyszerűen nem akarta megérteni, hogy én nem élném le vele az életem. igaz ez 21 éves koromba történt, ti nem tudom mennyik vagytok, de én jobban örültem volna ha hallgat a dologról. azóta új barátnője van, nekem is más barátom :)
2016. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!